Sanırım fazla yorgunum

Bu konuyu okuyanlar

vacip42

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Saat 8 gibi eve geldiğimde yorgundum kapıya geldim elimde flashbellek vardı anahtar sanıp kapağını açtım anahtar deliğine doğru götürdüm
anahtar deliğine usb bellek takmaya çalışan tek kişi benim galiba :D:D
neyse ben dinleneyim en iyisi :S

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
yok forumdaşım bu olay 4-5 ay önce oldu bana forumada yazacaktım vazgeçtim. üstelik ben çevirmeye bile kalkmıştım. :D Benim flash bellek anahtarlık olarak işlev görüyordu ama :D

yaseta

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
ıyı anahtarıda usb gırısıne takmaya calısmıyosunuz

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Zuhaha süpermiş yaa :D Heheh iyi güldüm valla

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Arkadaş doğru söylüyor şanslısınız anahtarı usb bellek girişine takmıyonuz:DSüper olmuş inşaallah bende yaşarım bu olayı.

extra_terrestre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben komsunun kapisina saldirmistim bir keresinde anahtarla acmak için:D bir defasinda da ayni renk ve ayni model olan komsunun arabasina anahtari sokup bu niye girmiyor diye baya ugrasmistim :D :D

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
bende size kendi olayımı anlatayım:

18 saat aralıksız PHP kastıktan sonra kan çanağı olan yarı kapalı gözlerle eve döndüm. aşağıdaki apartman kapısına gelip cama tık tık tık diye vurdum (evin kapısının önüne mi geldim sandım nedir :D) daha sonra da ne yaptığımı fark edip şöyle bir etrafa bakındım. gece saat çok geç olduğu için allahtan kimse yoktu etrafta yoksa millete reklam olmuştum. :D

hatırladıkça kahkaha patlatasım gelir hala :D

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177

18 saat aralıksız PHP kastıktan sonra kan çanağı olan yarı kapalı gözlerle eve döndüm. aşağıdaki apartman kapısına gelip cama tık tık tık diye vurdum (evin kapısının önüne mi geldim sandım nedir :D) daha sonra da ne yaptığımı fark edip şöyle bir etrafa bakındım. gece saat çok geç olduğu için allahtan kimse yoktu etrafta yoksa millete reklam olmuştum. :D

Ben onu genellikle zerhoş olduğum zamanlar yapıyorum :D
Evde kimse de yoksa zaten benim balkona atlayıp balkonda sızıyorum :D

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49

Gerçekten insan beyin yorgunu olunca herşey olabiliyor. Bir gün hıızdan dolayı ceza yedim en olmayacak yerde. Öyle sinirliydim ki trafiğin cayır cayır aktığı yerde ters yola girdim son bir hamle ile 360 döndüm :D :sweatdrop:

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Dün yeni çıkan kingston flashdisk aldım :D tam senlik galiba flash diskte küçük bir çıkıntı var onu iteleyince flash diskin ucu çıkıyor işin bittiğinden geri çekiyorsun kapanıyor tavsiye ederim sana ;)

Son mesajlar