Sanırım Cübbeli Ahmet'e sempati duyuyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haticedemirci33

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
24
Namus bekçisi ile alakası yok. Burası teknoloji formu haberiniz olsun dedim. Milleti azdırma formu değil.
Milleti azdırma mı :laughing: süpersin. Ama yalan yok hala onu beğeniyorum. Kot pantolon ve sıfır kol giyindiğini, boynunda sarı renkli iri bir zincir olduğunu falan hayal etsene.

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Yani anlatmak istediğim yaş durumu değil. Mesala bir insana baktığım zaman onun örneğin kaş yapısı ve estetiğiyle ilgileniyorum. Yani görsellik ve doyuruculuk çok önemli.
anladığım kadarıyla insanın dış görünüşüne bakıyorsun ama dıştan çok iç önemli değil mi

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Olmadı rapçi gibi giyinsin adam. Cübbelideki tipe bin basan adamlar varken Cübbeliyi seçmek nasıl bir yokluk anlamıyorum.

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
bilseydim kız fakesi açardım modlar bir şey yapmıcak herhalde :D

Reaksiyon puanı
191
Konu sakıncalı değil. Kapanması için bir sebep göremiyorum. Sempati duyduğu kişi Cübbeli Ahmet değil Brad Pitt olsaydı aynı tepkiyi vereceğinizden şüpheliyim.

haticedemirci33

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
24
Olmadı rapçi gibi giyinsin adam. Cübbelideki tipe bin basan adamlar varken Cübbeliyi seçmek nasıl bir yokluk anlamıyorum.
Cübbeli'den başkası yoktur demedim zaten sadece adamın dış görünüşü bazı tarzlara çok uygun özellikle de bana göre.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
tamam konu kötü doğru ama cidden sanane adam beğenmiş bu kadar
sen onu seversin ben bunu yani sen rapçileri seviyorsan adamda onu seviyor tamam konu saçma ama bunuda demezsin

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
konu aşıırı saçma olsada burası forum sitesi ve konudışı diye bir başlık var açmasında bir sakınca yok ki bence çok büyük troll ama konu başlığı konu başlığıdır

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Konu sakıncalı değil. Kapanması için bir sebep göremiyorum. Sempati duyduğu kişi Cübbeli Ahmet değil Brad Pitt olsaydı aynı tepkiyi vereceğinizden şüpheliyim.
Biz ona mı dedik sence? Yoksa yazdığı mesajlara mı? Açıkçası ben ona demedim. Yazdığı ayarsız, abuk subuk mesajlara dedim. Konu geçmişine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Konu dışı diye başlık olabilirde onun ilgi duydukları insanlardan bizene

haticedemirci33

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
24
Aynen. Bizm Türk milleti işte. Geçenlerde bizim orada tartışıyorlar; suriyeli bir adam bir türk kızını istemiş fakat kızı suriyeli diye vermemişler. Adamlara baktım Muslim hijab takılıyolar. Kendime şöyle dedim "herhalde kızları cristiano ronaldo" ile takılsaydı aferin sana helal olsun falan diyeceklerdi".

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Cübbeliye fena yükselen bir birey var burada tüm foruma duyurulur.

haticedemirci33

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
24
Biz ona mı dedik sence? Yoksa yazdığı mesajlara mı? Açıkçası ben ona demedim. Yazdığı ayarsız, abuk subuk mesajlara dedim. Konu geçmişine bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
Size abuk sabuk gelebilir fakat bana göre de sizin bu mesajınız abuk sabuk herhalde ataerkillikten kaynaklanıyo.

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Aynen. Bizm Türk milleti işte. Geçenlerde bizim orada tartışıyorlar; suriyeli bir adam bir türk kızını istemiş fakat kızı suriyeli diye vermemişler. Adamlara baktım Muslim hijab takılıyolar. Kendime şöyle dedim "herhalde kızları cristiano ronaldo" ile takılsaydı aferin sana helal olsun falan diyeceklerdi".
Konu o değil demek istedğim yani ilgi duyduğun insanları niye burda diyorsun ne gereği var yani

Reaksiyon puanı
191
Libidosu yüksek bir arkadaştır, seni ilgilendiren bir durum yok. Orta doğu kafasından olsa gerek, mesajlarını abuk sabuk diye nitelendirmek senin haddine değil.

haticedemirci33

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
24
Ve hala muhafazakar yaklaşımlarınız ve garipsemeniz Cübbeli Hocacığıma(Allah'ın selamı üzerine olsun) karşı herhangi bir duygu değişikliğine sebebiyet vermedi.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
tamam konu kötü doğru ama cidden sanane adam beğenmiş bu kadar
sen onu seversin ben bunu yani sen rapçileri seviyorsan adamda onu seviyor tamam konu saçma ama bunuda demezsin
Ben rapçileri seviyorum demedim. Konuyu açan istediğini sevebilir ona karışanda yok. Cübbeliyi sevmek bana Adnan Oktar ve kedicikleri kadar zıt alakasız geldi anlatabildim umarım. Konu saçma diye onu diyebiliyorsa bende bunu diyebilirim.

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Ve hala muhafazakar yaklaşımlarınız ve garipsemeniz Cübbeli Hocacığıma(Allah'ın selamı üzerine olsun) karşı herhangi bir duygu değişikliğine sebebiyet vermedi.
Garipsemedim, sadece neden böyle bir başlık var sen niye bunu kendi içinde yaşamıyorsunda millete diyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...