Sanal gerçeklik hakkında bilgi

Bu konuyu okuyanlar

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Merhabalar. Ben ucuz olan sanal gerceklik gözlüklerinden almak istiyorum. 20 30 tl lik olanlar. Bunlar ile neler yapabilirim. Film izlerken nasil bir his verir? Film izlerken güzel oluyormu. Benim telefonum 6 inc bu telefon ile uyumlu olanlari varmidir?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Normal filmler izleniyor mu?

Son düzenleme:

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Film izleyemezsiniz. Burnunuzda baskı oluyor
zaten bir süre sonra gözünüz falanda yorulur
20 30 liralıklar için konuşuyorum ordan burdan ışık giriyor hiç güzel olmuyor. Oyun oynarken benim 2 dakika sonra başım dönmeye başlıyor.
Hız treni falan muhabbeti var ondada telefonun orda olduğunu farkediyorsunuz. Hele birde ekranın çözünürlüğü azsa pikseller sayılıyor. Avmlerdeki gibi hiç olmuyor. Sonuç olarak filmi telefondan düz izlemek daha iyi olur.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Avmlerdekinde bile 5-10 dk sürüyor ve kalktığımda aptal gibi oluyorum 1 saatlik film izlerseniz gözleriniz bozulabilir ya da başınız dönebilir yanı sıkıntılı iş zaten burun yerleri de pek rahat değil ve 20-30 tllik ne kadar dayanır bilmiyorum

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
O zaman hiç bulaşmam

---- Mesajlar birleştirildi ----

Gerek yok

Son düzenleme:

hanidebenim

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bulaşmamanızı öneririm. Epilepsi riski var bu tarz durumlarda. Beyni kandırmak her zaman güzel sonuçlar vermiyor :)
Haklısınız. Bunuda duyunca direk vazgeçtim. Zaten akıllı telefonlardan yeterince zarar görüyorum.