Sanal Gerçeklik Gözlüğü Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Volkan İlgen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar s8 plus kullaniyorum bu telefonla uyumlu samsung dişinda bi̇ldi̇ği̇ni̇z sanal gerçekli̇k gözlüğü var midir teşekkürler.

Son düzenleyen moderatör:

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Amazondan alabileceksen Google Daydream var bir kaç aya S8+ da daydream uyumlu olacak. Benim önerim kumandalı bir VR alman. Çünkü bu sistem konsollardan yeni yeni telefon VR larına geçiyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Yalnız bu kumanda dediğim tuşlu değil hareket algılayıcı olanlardan.

Volkan İlgen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Amazondan alabileceksen Google Daydream var bir kaç aya S8+ da daydream uyumlu olacak. Benim önerim kumandalı bir VR alman. Çünkü bu sistem konsollardan yeni yeni telefon VR larına geçiyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Yalnız bu kumanda dediğim tuşlu değil hareket algılayıcı olanlardan.
Tamam Mutlaka Bakacağim Teşekkürler

VRDelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gear VR in sonn sürümünü denemelisin, zaten oculus storu kullanıyor, oldukça zengin içerik var aynı zamanda facebook ve youtube videolarını direk izeyebilirsin, Oculus home u muhakkak denemelisin :)

Volkan İlgen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gear VR in sonn sürümünü denemelisin, zaten oculus storu kullanıyor, oldukça zengin içerik var aynı zamanda facebook ve youtube videolarını direk izeyebilirsin, Oculus home u muhakkak denemelisin :)
450 Lira Samsungun Sitesinde ama Letgoda 250 lira civarı bulabilirim verilen paraya değer mi sence?

VRDelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
250 tl falan değil, yani o parala alacağın gözlüğe dikkat et Gear VR in son sürümünde move var, eskilerinde yok ve son sürümünde oculus store kullanılıyor.

Birde mobil ile çalışan bir gözlükten çok şey bekleme ama kalite olarak evet oldukça iyi bir performans sergiliyor.

Alacağın Gear VR in kutusu aşağıdaki gibi

$_75.JPG

Volkan İlgen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
250 tl falan değil, yani o parala alacağın gözlüğe dikkat et Gear VR in son sürümünde move var, eskilerinde yok ve son sürümünde oculus store kullanılıyor.

Birde mobil ile çalışan bir gözlükten çok şey bekleme ama kalite olarak evet oldukça iyi bir performans sergiliyor.

Alacağın Gear VR in kutusu aşağıdaki gibi

$_75.JPG
biliyorum letgo da sıfır kutu aynisi 250 liraya satıyolar dostum s8 in yanında ücretsiz alıp kullanmayanlar satiyolar

VRDelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı ürün ise tamam yalnız Gear yeni bir sürüm çıkarak bu haftalar içinde, bir araştır S8 i o destekliyor da olabilir
Sanal Gerçeklik Portalı - VR OTTO burada haberini görmüştüm desteklemez sonra boşuna para vermiş olursun :)

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Daydream vs Samsung Gear dersen kesinlikle Gear VR derim ama sen Gear VR hariç dediğin için Daydream önerdim. İmkanım varsa önce aynı model olduğuna emin olduktan sonra onu al.

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
Dadydream daha estetik Gear VR her zamanki gibi çok kaba kalın duruyor bence Samsung'un herşeyi böyle. Ama marka ve duruşunun birleşimiyle sağlamlık psikolojisine sokuyor

Volkan İlgen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dadydream daha estetik Gear VR her zamanki gibi çok kaba kalın duruyor bence Samsung'un herşeyi böyle. Ama marka ve duruşunun birleşimiyle sağlamlık psikolojisine sokuyor
Samsung öncelerde çok kabaydı ama s6 serisinden sonra çok şık ve zarif ürünler üretiyor bence

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
Samsung öncelerde çok kabaydı ama s6 serisinden sonra çok şık ve zarif ürünler üretiyor bence

Hala kaba olduklarını düşünüyorum o s7'deki falan kamera çıkıntısı neydi.. Rampa gibi duruyor masa koyduğunda. Note 8'de yememiş çıkıntı yapmaya. :) Ve note 8 ciddi anlamda kalın.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Gear VR ı denemiş biri olarak hiçbir sıkıtnı vermiyor yaklaşık 10dakika kullandım gayet rahat. Ayrıca Daydream da Google oyunları oynanıyor, samsung gear vr de Google+Oculus oyunları.