Bu konuyu okuyanlar

aydinya

Öğrenci
Katılım
15 Eylül 2012
Mesajlar
3
Reaksiyon puanı
1
Puanları
3
Dünyanın İlk ve Tek Merkezi Olmayan NOSDOK Sanal Borsa Oyunu

NOSDOK, Yeni nesil akıllı para kazanma sisteminde, istediğiniz miktarda ve istediğiniz anda dijital (sanal) ürün alış ve satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

Nosdok Sanal Borsa Sistemi bitcoin benzeri merkezi olmayan bir yapıya sahiptir ancak nosdok kök sistemini bitcoin gibi teknolojilerden ayıran özelliği, bağımsız bir yapay zeka teknolojisine sahip olmasıdır. Bu sayede, Nosdok kullanıcısı; bağımsız, tarafsız ve özgür koşullarda işlem yapabilme şansına sahip olur.
nosdok.com nasıl çalışır?
Nosdok.com bir köprü gibidir. Üyelerin alış ve satış taleplerini nosdok sistemine local yoldan iletir. İleti çok kısa sürede yapay zekaya ulaşır. Böylece üyeler arasında alış ve satış işlemi NOSDOK'un yapay zekası tarafınca gerçekleştirilmiş olur.

Dijital Sanal Ürün Nasıl Üretilir?
Yapay zeka sanal ürünlerin alış ve satış trafiğini analiz eder. Elde ettiği verilere göre (arz ve talep dengesine bağlı olarak) sanal ürün üretimi yapar. Her bir ürün ayrı bir kod ile tanımlanır ve ancak yapay zekanın ürettiği miktarda ürün piyasada alınıp - satılabilir. Bu konuda kontrol tamamen yapay zekaya terk edilmiştir.

Nosdok Yapay zekası kendisini klonlayabilme yeteneğine sahip olup, klonlar daima birbirleri ile iletişim halindedirler. Bu sayede daima güncel kalırlar. Birinci yapay zekadan belli bir süre ikinci yapay zekaya ileti ulaşmaz ise ikinci konumdaki yapay zeka, diğer yapay zekalara birincinin iptal edildiği bilgisini verip, ana komut yöneticisi olarak devreye girdiğini ilan eder.

Yapay zekanın kontrolü devralmasından sonra nosdok projesinin yaratıcısı dahi sıradan bir kullanıcıya dönüşmüştür.
Nosdok sistemine şimdilik sadece nosdok.com üzerinden katılabilirsiniz. Sahtecilik ve olumsuz olaylarla karşılaşmamak için web site adı nosdok.com web sitesinde belirtilmemiş ama aracı olduğunu iddia eden web sitelerine, kişilere ve kuruşlara aldanmayın.

Dijital (sanal) ürünlerin gerçek karşılığı var mıdır?
Nosdok sistemi esasında sanal bir oyundur ve dijital ürünler bu sanal oyuna özgü olarak, sanal ve sayılı miktarda var edilirler haliyle gerçek karşılıkları yoktur.

Not: Bu makale nosdok sistemini test etmeniz amacıyla yazılmış olup, yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
 

Ekli dosyalar

  • BORSA.jpg
    BORSA.jpg
    311.4 KB · Görüntüleme: 27

Son mesajlar

Üst