Samsung VP-D371 Mini DVli kamera bir türlü şarj olma moduna geçmiyor

Bu konuyu okuyanlar

MavişCiciKuş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera eski 2007 de alinmış ama çok kaliteli ve sağlam kullanmadık yıllardır kullanmaya karar verdim şarj sorunu oluyor .Kameranın 3 modu var ve bir çark gibi birşeyi çevirerek ayarlanıyor bir düğme ile kapanmıyor player modu,off modu,camera modu kılavuzunda off moduna getirin ve bataryayı takın sonra şarj aletini bağlayin diyor yapıyorum 1 2 saniye şarj oluyor gibi oluyor şarj olma ışığı yanıyor sonra kamera off modunda olmasına rağmen açılıyor ekranda arka mavi tarih var ve kaset yok yazısı geliyor bi süre sonra şarj yetmiyor herhalde takıliyken bile yine kapaniyor 1 saniye sonra açılma sesi ile tekrar açıliyor sonra yine yine .Başka moda getiriyorum sonra tekrar off a getiriyorum ama olmuyor ve kameram kapanmıyor da ayrıca normalde de kullanırken şarjda kaset izlerken doluyor biraz sonra çıkarıyorum şarjdan sonra kapatma moduna getiriyorum kapanır gibi oluyor ekran kapaniyor sonra açılma sesi yine açıliyor acaba kaset takmadığim için mi şarj olmuyor saçma geldi ve denedim de galiba bilmiyorum batarya mı eskidi 2007 den beri aynı batarya kamera güzel zoom falan hoş da işte 12. Yaşı bu sene daha ek parça da üretilmiyordur tüm çocukluğum o kameranin kasetleri ve o kamera ile ne yapmam gerek