Samsung UE-46ES7000 Kullananlar Lütfen Yardım Etsin

Bu konuyu okuyanlar

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Arkadaşlar acilen başlıkta da belirttiğim modeli kullanan varsa servis menüsündeki Type kısmında ne yazıyor bana söyleyebilir mi ?

Cünkü bilmeden girip değiştirdim ben bu type kısmını. Televizyon bayağa saçmalamaya başladı.

46ES7000 kullanan arkadaşlardan ricam acilen bir yardım etmeleri.

Yapılacak çok basit. Sadece servis menüsü altındaki Type kısmında hangi kod yazıyor. O lazım bana.

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlar için sonsuz teşekkürler. :confused1:

MVLN35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
46A2UF1E Galiba bu.
Umarım çözmüşsündür

Arkadaşlar acilen başlıkta da belirttiğim modeli kullanan varsa servis menüsündeki Type kısmında ne yazıyor bana söyleyebilir mi ?

Cünkü bilmeden girip değiştirdim ben bu type kısmını. Televizyon bayağa saçmalamaya başladı.

46ES7000 kullanan arkadaşlardan ricam acilen bir yardım etmeleri.

Yapılacak çok basit. Sadece servis menüsü altındaki Type kısmında hangi kod yazıyor. O lazım bana.

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlar için sonsuz teşekkürler. :confused1:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

46A2UF1E Galiba bu.
Umarım çözmüşsündür Bu baya bir ileride.Sağ tuş ile sağa doğru 5-10 adım gitmelisin.

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
46A2UF1E Galiba bu.
Umarım çözmüşsündür

- - - Mesaj Güncellendi - - -

46A2UF1E Galiba bu.
Umarım çözmüşsündür Bu baya bir ileride.Sağ tuş ile sağa doğru 5-10 adım gitmelisin.

Teşekkür ederim üstad. Çok uğraştım cihaz smartta falan baya donmalar yapınca verdim servise . Onlar cihazın arkadasında bir kit var onu komple değiştirip verdiler bana. Şuan için sıkıntısız kullanıyorum. Buda bana ders oldu. Bir daha servis menüsüne asla girmeyeceğim. Ve benim gibi bu konuda kesinlikle bilgi sahibi olmayanların da girmemesini öneriyorum. Zira servis menüsü bilgisayardaki bios ile eşdeğer olduğu için en ufak bir ayarın yanlışlığı tüm cihazı kullanılmaz hale sokuyormuş. Acı tecrübe oldu. Neyseki servis halletti.

Tekrardan teşekkür ediyorum ilginiz ve alakanızdan ötürü.