Soru Samsung Tab S serisi sizce parasını hak ediyor mu?

Tab s 10.5 dışındakilerin hepsi hak ediyor. Hatta daha pahalı bile olabilirmiş. Ben de galaxy tab a 2019 10.1 var. S serisinin şuanki fiyatıyla ortalama aynı fiyata almıştım. Benim tablet nerdeyse 1000 lira düştü alınca ve s serisi de hemen hemen o kadar düşmüştü çok üzülmüştüm keske bekleyip onu alsaydim diye. S serisini bu fiyata belki bir daha bulmazsın dolar yüzunden. O yuzden kesinlikle al ve alcaksan da hemen al. Onun dışinda belki huawei in ve apple in tabletlerine de bakabilirsin. Öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada şu linke bir bakar misin lutfen? Senin gibi teknoloji ile ilgili her seyi bilenlerin destegine ihtiyacim var, lütfen bakar mısın?
 
Bence hak etmiyor. Ama başka düzgün android tablet sayısı pek olmadığı için o seri alınıyor. Ama fiyatlarını hake tmiyorlar.
 

TheTruthHurts

Profesör
Huawei hariç doğru düzgün tablet yapmaya çalışan tek firma Samsung. Huawei’nin bazı güzel modelleri ya Türkiye’de satılmıyor,ya da gms olmadan geliyor.

Bence fiyatları normal düzeyde ama fiyat/performansta ipadler çok daha iyi bir seçenek.
 

26¥¥26

Profesör
Bence hak eder kasası çok kaliteli çok rahat işlerimi yapıp oyun oynuyorum.Bir de Casper VIA S10 kullanıyorum.Ikisinden de memnunum.
 
Üst