Sizce Samsung S9+ mı Huawei P20 Pro mu?

• Kullanılan toplam oy
    36

Bu konuyu okuyanlar

Alican_Sirin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sizce hangisi ?

$_86.JPG

Samsung S9+ mı ?

huawei_p20pro-1024x768.jpg

Huawei P20 Pro mu?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
P20 pro aşırı pahalı bence

Alican_Sirin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bence, P20 Pro tasarım olarak Dehşet-ül Vahşet. 10 numara 5 yıldız.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Değişik bir tasarımı var, ancak s9+

ErdemKr91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Kendi kişisel görüşüm huwai kirin işlemcisinin performansı mate 10 pro ve p20 pro ile 1 yıl sonra anlaşılır performansı hala ilk günki gibi devam ediyorsa huwainin telefonları alınır ama Samsung bu konuda bence 2-3 tık daha önde Exynos işlemcileri s7 den beri kendini kanıtladı performans yönünde yine benim kendi düşüncem sadece kamerası için bir telefona o kadar para verilmez fotoğrafa önem veren biriysen normal bir telefon al üstünden artan parayla en kral pro fotoğraf makinesini alırsın

furkantr55

Asistan
Reaksiyon puanı
18
P20 pro

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kamera konusunda s9+ p20 pro nun yanına bile yaklaşamaz

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Kamera konusunda s9+ p20 pro nun yanına bile yaklaşamaz

Vay mübarek, sanki ikisini de eline almış, kullanmış, gece çekimleri yapmış, video perfonmanısı falan incelemiş... De,
gelmiş burada fetva veriyor. Güzel kardeşim, ben hiçbiri konusunda yorum yapmıyorum, çünkü hiçbirini kullanma şansım olmadı. Gel sen de aynısını yap mümkünse, kullanmadığın, tecrübe etmediğin konularda hüküm verip insanları yanıltma... :)

hgtucel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İç içe renk kullanımı, üç kamera kullanması falan bunlar yenilikçi yapıyor Huawei P20'yi.

DxOMarktan 102 alarak S9+ Pixel 2'yi resim kalitesinde geçmiş. Gözle görülür bir fark olmasa da S9+'da hız bakımından geçmiş P20'yi.

Ama fiyat soru işareti.
Fiyatı:899 Euro o_O

Türkiyede satışa sunulacakta. Fiyatının inmesini bekleyecende, falan filan.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dxomarkin mobil bölümü dümdüz yalan. Hadi diyelim dümdüz yalan ağır bir tabir.
Note 8in video puanı Mate 10 Prodan düşük
Gerisini siz hesaplayın.

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
P20pro ya kadar gerek yok s9+ yerine mate10pro'yu da alırım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sonra video çekerken kanser olalım diye mi? Düşük ışık zaten dünden faul :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Video ile hiç işim olmuyor, tamamen fotoğraf odaklıyım ben :)
Sadece gündüz fotoğrafı öyle değil mi? Bol ışıklı ortamda :D

Öbür türlü zayıf OİS kurtarmaz. :D Düşük ışık performansı zaten Note 8 ile rekabet edebilecek bir düzeyde değilken üstüne kötü OİS bildiğin tuz biber
:D

Son düzenleyen moderatör:

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Sadece gündüz fotoğrafı öyle değil mi? Bol ışıklı ortamda :D

Öbür türlü zayıf OİS kurtarmaz. :D Düşük ışık performansı zaten Note 8 ile rekabet edebilecek bir düzeyde değilken üstüne kötü OİS bildiğin tuz biber
:D

Evet evet bol ışıklı ortamda, sadece yaz günleri ve güneş tam tepedeyken ekstra aydınlatma yardımıyla, aksi takdirde zaten fotğraf çekilmiyor mate 10 pro ile. Hatta yeni güncellemeyle birlikte kullanıcaları eziyetten kurtarıp bu saydıklarım olmayınca kamerayı açmayı da engelleyeceklermiş bir de çekilenler artık fotğraf kategorisine de girmeyecekmiş zaten. Açıklama yaptılar "Haşa s9+ efendimiz, yüce şahımızın çektikleri varken bizim bunlara fotoğraf dememiz terbiyesizliktir" dediler.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Açıklama yaptılar "Haşa s9+ efendimiz, yüce şahımızın çektikleri varken bizim bunlara fotoğraf dememiz terbiyesizliktir" dediler.

Sana cevap yazan arkadaşımızla dalga geçiyorsun. Cevabını beyenmeyebilirsin, işine gelmeyebilir; Ama dalga geçemezsin. Bu sitede yönetici olsaydım senin biletini kesmiştim yeğenim. Önce saygı, önce edep.

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Benim kimseyle dalga geçtiğim falan yok, sadece biraz gırgır vurdum işi, yoksa ben kendisini ve cevaplarını severek takip eden birisiyim, kendisinin de bu konuda alınıp gücenmeyecek olgunlukla olduğunu forumda yazdığı cevaplardan tahmin edebiliyorum. İyi ki yönetici falan değilmişsiniz o zaman ne diyeyim, bilet kesmeye bu kadar meraklıysanız...

Kızıldağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mate 9 kullanıyorum Samsung yeri bir başka s9+ alıcam

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Galaxy S9+ daha iyidir. Tavsiye ediyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Huawei P20 Pro diyen Huawei alkışçıları sırf kamera yüzünden Mate 10 Pro vs Note 8'de Mate 10 Pro diyordu bakım video performansı rezillik olan Mate 10 Proyu kamerası yüzünden övüyorsu.
Şimdi bu Huawei şakşakçılarının sözüne ne kadar uyulur siz hesaplayın P20 Pro diyenlerden bahsediyorum.
P20 Pro asla S9 Plusun rakibi olamaz.

manilafortuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei P20 Pro adamın bile aklını alıyor, Samsung'un mu aklını alamayacak? Adamın aklını alır aklını Huawei üstüne Android Telefon yapan yok şu aralar... Bomba modeller üretiyor... Stabilite akıyor akıyor ...

gokhangem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Huawei P20 Pro diyen Huawei alkışçıları sırf kamera yüzünden Mate 10 Pro vs Note 8'de Mate 10 Pro diyordu bakım video performansı rezillik olan Mate 10 Proyu kamerası yüzünden övüyorsu.
Şimdi bu Huawei şakşakçılarının sözüne ne kadar uyulur siz hesaplayın P20 Pro diyenlerden bahsediyorum.
P20 Pro asla S9 Plusun rakibi olamaz.

bu abinin Huawei ile arasında ne gibi problemler oldu bilmiyorum lakin çok sağlam bi düşmanlığı var benim takip edip anladığım kadarı ile yukarıda bahsettiği konuda kendisi gökyüzü patlatmak isteyen mate 10 pro alsın diyordu baktı fotodan yürümüyor bulabildiği tek açık olan note 8 e karşı tek zayıf yönü herkesin kabul ettiği video performansına odaklanıp telefonu kötülemek için elinden geleni yapıyordu ne kadar objektif olduğuna burdan pay biçin : ) telefon araştırmak için bu forumu takip edenlere tavsiyem yazılanlara çok itibar etmeyip canlı canlı seçeneklerinizi karşılaştırın satın alacağınız yerde yada varsa yakınlarınızda birebir almak istediğiniz modeli kullanan onlara danışın.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Benim düşüncem S9+ yönünde. Bence Huawei telefonları biraz abartılıyor. Telefon konusunda Android tarafında zirvede Samsung var bana göre. Bu iki telefon arasında da özellikle tasarım konusunda S9+ daha iyi bence. P20 Pro'da hem çentik, hem de altta ki parmak izi okuyucu olması hem de kapasitif tuşların olması çerçevesiz tasarımı bozmuş. Parmak izi okuyucusunu arkaya koyup, ön tarafı iPhone X gibi yapsalarmış daha iyi olurmuş. Çentiği de küçük yapmışlar, bence yine iPhone X o konuda daha iyi.

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Benim düşüncem S9+ yönünde. Bence Huawei telefonları biraz abartılıyor. Telefon konusunda Android tarafında zirvede Samsung var bana göre. Bu iki telefon arasında da özellikle tasarım konusunda S9+ daha iyi bence. P20 Pro'da hem çentik, hem de altta ki parmak izi okuyucu olması hem de kapasitif tuşların olması çerçevesiz tasarımı bozmuş. Parmak izi okuyucusunu arkaya koyup, ön tarafı iPhone X gibi yapsalarmış daha iyi olurmuş. Çentiği de küçük yapmışlar, bence yine iPhone X o konuda daha iyi.

Çentik p20de kapatılabiliyor aynı şekilde alt sanal tuşları da kapatıp sadece parmak izi okuyucu ile o tuşların yaptığını yapabiliyorsun

Benzersiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu abinin Huawei ile arasında ne gibi problemler oldu bilmiyorum lakin çok sağlam bi düşmanlığı var benim takip edip anladığım kadarı ile yukarıda bahsettiği konuda kendisi gökyüzü patlatmak isteyen mate 10 pro alsın diyordu baktı fotodan yürümüyor bulabildiği tek açık olan note 8 e karşı tek zayıf yönü herkesin kabul ettiği video performansına odaklanıp telefonu kötülemek için elinden geleni yapıyordu ne kadar objektif olduğuna burdan pay biçin : ) telefon araştırmak için bu forumu takip edenlere tavsiyem yazılanlara çok itibar etmeyip canlı canlı seçeneklerinizi karşılaştırın satın alacağınız yerde yada varsa yakınlarınızda birebir almak istediğiniz modeli kullanan onlara danışın.
Şuana kadar okuduğum en faydalı yorum

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
P20 pro appleın yeni telefonu galiba ismini ilk defa duyuyorum ??

Son mesajlar