Samsung S8+ mı İphone 7 Plus mı ?

Bu konuyu okuyanlar

violegrace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangisini önerirseniz. Yeni alacağım telefonun beni 4 sene götürmesini istiyorum. Alacağım telefonun kamera ve şarj performansında beni tatmin etmesini istiyorum. Çok oyun oynamıyorum. Sosyal medyayı çok kullanırım. Ayrıca önceki telefonum Lenovo Vibe P1 di. Bataryası çok iyiydi. O yüzden yeni alacağım telefonun da batarya konusunda uzun ömürlü olmasını istiyorum. Düşük bütçeli olarak da Honor Play, Huawei p20 Lite, İphone 6s, Asus Zenfone 5 falan da baktım da çok kararsızım. Bu kadar yüksek bütçe ayırıp s8+ ya da ip7+ almak mantıklı mı yoksa f/p ürünlere mi yöneleyim ?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
7 plus 4500 tl civarında satılıyor onu alana kadar hepsi buradadan s9 plus al geç

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hangisini önerirseniz. Yeni alacağım telefonun beni 4 sene götürmesini istiyorum. Alacağım telefonun kamera ve şarj performansında beni tatmin etmesini istiyorum. Çok oyun oynamıyorum. Sosyal medyayı çok kullanırım. Ayrıca önceki telefonum Lenovo Vibe P1 di. Bataryası çok iyiydi. O yüzden yeni alacağım telefonun da batarya konusunda uzun ömürlü olmasını istiyorum. Düşük bütçeli olarak da Honor Play, Huawei p20 Lite, İphone 6s, Asus Zenfone 5 falan da baktım da çok kararsızım. Bu kadar yüksek bütçe ayırıp s8+ ya da ip7+ almak mantıklı mı yoksa f/p ürünlere mi yöneleyim ?
Kesinlikle Galaxy S9+ almalısın. Her türlü ihtiyacını karşılayacaktır.
Samsung Galaxy S9 Plus Fiyatları & S9+ Modelleri ve Özellikleri

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
S8+ ile kıyaslarsan elbette iPhone 7+

Ama 7+ yerine S9+ ya da note 9’a zorlamalısın.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Yeterli bütçen varsa iPhone 7 Plus öneririm 1 yıldır kullanmaktayım hiç bir sıkıntı çıkarmadı.Şarjı hayli yetiyor bana oyun oynamadığım için.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
7 Plus S7 Edge muadili bir cihaz S8+ ile kıyaslandığında nasıl üstün geliyor S8+ her türlü ezer anlamıyorum bazı forum kullanıcılarını.
O fiyat bandında S9+,G7 ThinQ yoksa S8+ ya da Mate 10 Pro da alınabilir

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
7 Plus S7 Edge muadili bir cihaz S8+ ile kıyaslandığında nasıl üstün geliyor S8+ her türlü ezer anlamıyorum bazı forum kullanıcılarını.
O fiyat bandında S9+,G7 ThinQ yoksa S8+ ya da Mate 10 Pro da alınabilir
Görüsüne saygi duyarim s7 edge dedigimiz cihaz 8.0 dan baska guncelleme almiyacak arkadas 4 yil demis 8.0 4 yil sonra simdiki 4.0 gibi olacak s8 plus ise simdiki android 5.0 sifir gibi olacak yani bircok guncel oyunu oynayamayacakdin mesela iphome 6 da pubg oynarken s4 de oynayamazsin

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Görüsüne saygi duyarim s7 edge dedigimiz cihaz 8.0 dan baska guncelleme almiyacak arkadas 4 yil demis 8.0 4 yil sonra simdiki 4.0 gibi olacak s8 plus ise simdiki android 5.0 sifir gibi olacak yani bircok guncel oyunu oynayamayacakdin mesela iphome 6 da pubg oynarken s4 de oynayamazsin
Güncelleme mevzusunda androidlerin durumu belli kaçak göçek bir şey yok yani ortada İOS ve Android farkıdır bu.
iPhone 6 ve S4 de bir değil iPhone 6 muadili cihazlar S5-S6'dır bu cihazlarla da iPhone 6da yaptığın her şeyi daha iyisiyle yaparsın.
S8+'ın her türlü kulvarda 7 Plus'ı tokat manyağı yapacağı kesin.S7 Edge dahi işlemci dışında 7 Plus'dan daha iyi bir cihazdı.
Ki android cihazların atılımı tamamen şu son 3 yılda gerçekleşti ben de 5s ile S4'Ü bir tutmazdım mesela zamanında fakat durum 3 senedir böyle değil
7 Plus da 2 seneyi geçmiş bir cihaz yani onun da güncelleme ömrü S8+ dan en fazla 1 sene fazla olur ki Appleda destek bitince durum daha sıkıntı.
Tutup da 2-3 sene öncesinin 7 Plus'ına 4500 lira veren insan arkadaki logoya odaklanmıştır başka bir açıklaması olamaz o fiyat bandındaki cihazlarla ismi aynı kefeye dahi koyulamaz.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
O değilde arkadaş yazmamış ama geçen biri turkcell den 4600 civarı 8+ aldı yukarda arkadaş yazmış 4500 7+ diye şuan 5k 8+ bulunuyor hatta temiz bir x veya s9+ bulunabilir

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
7 plus yerine mate 10 pro s9 plus bu iki cihazdan birini al keyfine bak

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Neden olmasın ki daha ucuz...
7 plus fiyatına s9 plus alabiliyor arkadaş, böyle düşünürsek s9 plus varken mate 10 pro çocuk oyuncağı gibi kalır

---- Mesajlar birleştirildi ----

Neden olmasın ki daha ucuz...
7 plus fiyatına s9 plus alabiliyor arkadaş, böyle düşünürsek s9 plus varken mate 10 pro çocuk oyuncağı gibi kalır

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,126

İphone 7 Plus zaten 4500 TL şuan yanılmıyorsam satıp, Samsung Galaxy S9+ almanızı tavsiye ederim :)