Samsung S6 mı? LG G4 mü? - Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Komutan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefon alacağım. Uzun zamandır araştırıyorum. İphone almayı düşünmüyorum. O yüzden lütfen önermeyin. Samsung S6 ve LG G4 arasında kararsız kaldım. LG G4'ün kronik birçok sorunu olması kafamı kurcalıyor. Samsung S6'nın ise ilerde kasma durumları olabileceği için beni tedirgin ediyor.

Bu telefonları uzun süredir kullanan arkadaşlar görüşlerini ve gözlemlerini yazarlarsa çok sevinirim.

Teşekkürler.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Lg'ye bulaşma bence kronik sorunlardan dolayı TÜRKİYE'den çekilme ihtimali var.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Anladım, peki S6 konusunda ne söylersiniz?
Olursa S6 Edge al Samsung'un neredeyse modellerinin %80-90'a yakınının 2.el piyasası var.S6'da Touchwiz arayüzü geliştirilmiş ben gayet memnun kaldım.Alacaksan şimdiden hayırlı uğurlu olsun.;)

Komutan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Olursa S6 Edge al Samsung'un neredeyse modellerinin %80-90'a yakınının 2.el piyasası var.S6'da Touchwiz arayüzü geliştirilmiş ben gayet memnun kaldım.Alacaksan şimdiden hayırlı uğurlu olsun.;)
Teşekkürler hocam yorumun için. Değerlendiriyorum. LG G4 gittikçe gözümden düşüyor. Garantisinden de hiç memnun değiller kullanıcılar sanırım. Bir de üstüne kronik sorunlar belası olunca pek tercih edilecek bir telefon olmuyor. :) İyi Forumlar.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Teşekkürler hocam yorumun için. Değerlendiriyorum. LG G4 gittikçe gözümden düşüyor. Garantisinden de hiç memnun değiller kullanıcılar sanırım. Bir de üstüne kronik sorunlar belası olunca pek tercih edilecek bir telefon olmuyor. :) İyi Forumlar.
Sanada.;)

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
S6 öneriyorum.G4 çok güzel telefondu ama kronik sorunlar lg'nin başını Yaktı,beni dahil çoğu Kişiyi markadan soğuttu.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Telefon alacağım. Uzun zamandır araştırıyorum. İphone almayı düşünmüyorum. O yüzden lütfen önermeyin. Samsung S6 ve LG G4 arasında kararsız kaldım. LG G4'ün kronik birçok sorunu olması kafamı kurcalıyor. Samsung S6'nın ise ilerde kasma durumları olabileceği için beni tedirgin ediyor.

Bu telefonları uzun süredir kullanan arkadaşlar görüşlerini ve gözlemlerini yazarlarsa çok sevinirim.

Teşekkürler.

Merhaba,

İki model arasında samsung s6 almanızı tavsiye ederim. S6'nın Lg G4'e göre daha başarılı olduğu noktalar;

• Tasarımı ve kasa malzeme kalitesi
  • İşlemci gücü
  • Kablosuz şarj teknolojisi (aparatı temin ederseniz tabi)
  • Parmak izi sensörü.
Geriye kalan ekran ve kamera konusunda eşdeğer cihazlardır. Batarya konusunda s6 pek iyi değil.

Komutan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S6 Kullanan arkadaşlar telefonda gözlemledikleri iyi yönleri veya olumsuz yönel
İkiside diyil bence. Xiaomi mi 5 daha iyi.
Hayır xiaomi mi 5 düşünmüyorum :) sağolun

Merhaba,

İki model arasında samsung s6 almanızı tavsiye ederim. S6'nın Lg G4'e göre daha başarılı olduğu noktalar;

• Tasarımı ve kasa malzeme kalitesi
  • İşlemci gücü
  • Kablosuz şarj teknolojisi (aparatı temin ederseniz tabi)
  • Parmak izi sensörü.
Geriye kalan ekran ve kamera konusunda eşdeğer cihazlardır. Batarya konusunda s6 pek iyi değil.
Çok teşekkürler hocam değerli yorumunuz için. Sanırım S6'da karar kılacağım. 2 hafta felan var daha almama. Bu fiyat bandında başka hangi telefonları önerebilirsiniz?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

Teşekkürler.
ikisi arasında tabi ki s6 ama şarjı pek iyi gitmiyor , ilerde kasma olacağını sanmıyorum s5 ve note 4 kullananlarda bile sorun yok.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
S6 Kullanan arkadaşlar telefonda gözlemledikleri iyi yönleri veya olumsuz yönel

Hayır xiaomi mi 5 düşünmüyorum :) sağolun

Çok teşekkürler hocam değerli yorumunuz için. Sanırım S6'da karar kılacağım. 2 hafta felan var daha almama. Bu fiyat bandında başka hangi telefonları önerebilirsiniz?

Fiyay bandı olarak sanırım g4 1500 liraya, s6 1600 liraya bulunabiliyodu sanırım. Yani bütçeyi biraz arttırırsan;

LG G5 Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Güzel bir tercih olur.

D

Deleted member 504147

SDN Okuru
Gelecekti oyunlarda daha fazla performans için S6 diğer konularda eşit gibiler yalnız s6 video çekme konusunda biraz daha iyi