Samsung S4 Mini kameram karanlık oluyor ve sonra kamera durduruluyor hatası veriyor

Bu konuyu okuyanlar

enesbektas11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıktada belirttiğim gibi telefonum s4 mini ve kameram kap karanlık kameranın sağ tarafındaki ayarlara dahi girilmiyor 10-15 saniye öyle karanlık durduktan sonra kamera durduruluyor hatası alıyorum ve uzun süredir fotoğraf çekemiyorum.

Kameramı düzeltmek için kullandığım yöntemler ; telefonumu root'ladım fabrika ayarlarına döndürdüm.

ayarlar > diğer > geliştirici seçenekleri > arkaplan işlemlerini sınırla > en fazla 4 işlem yaptım hala aynı şekilde devam ediyor düzelme yok. Telefonumda SD kartımda olmadığını belirtmek isterim. Eğer bunlardan başka önerisi olan varsa allah rızası için yazsın SDN forum üyelerine güveniyorum nolur cevap yazın çözelim şu sorunu. Bu arada servise veremiyorum çünkü telefonula ilgili önümüzdeki 1 hafta boyunca çok acil işlerim var. Sizlerden cevap ve öneri bekliyorum teşekkürler

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Ayarlar_uygulamalar_kamera ya gelip tiklayin. Verileri temizle diyin. Sonucu bekliyorum :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Hazir rootluysa telefona rom'u bastan kurun int de linki vardir, yazilimsal sanırım 0 dan yükleyin . Bir de alternatif google camera vs deneyebilirsiniz olursa.

enesbektas11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Farklı bir kamera uygulamasıyla dene. Eğer sonuç aynıysa sorun donanımsal gibi gözüküyor.

Farklı bir kamera uygulamasıyla denedim sonuç yine aynı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hazir rootluysa telefona rom'u bastan kurun int de linki vardir, yazilimsal sanırım 0 dan yükleyin . Bir de alternatif google camera vs deneyebilirsiniz olursa.
Rom'u nasıl baştan kurabilirim bana yardım edermisin?

Pcfk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim mıknatıslı kap kullanıyorsan takma ben de s3 neo var senin anlattığın sorun yüzünden ilk aldığım hafta garantiye gönderdim, bişey yok deyip geri gönderdiler. En son mıknatıslı kılıfı çıkardım düzeldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bendede var aynı şeylerı bende denedim aynı hala bozuk bu arada bütün kamera programlarında aynı yazılımsal bi sorun var ama nasıl tekrar kurabılırım bu yazılımı?