Samsung S3 şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ballısüt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, samsung s3 ten çok muzdaribim, bataryam ve şarj aletim orjinal, şarjım çok çok kısa sürede bitiyor ayarlardan pile girdiğimde andorid os kullanım yüzdesi %35-40 civarında bazen %50 yi bulduğu oluyor, şarjın çabuk bitmesiyle başa çıkmaya çalışırken, iki gün önce telefonu usb ile pc ye bağladım, pc telefonu bir gördü bir görmedi, sonra telefonum şarj olmamaya başladı başka şarj aletleriyle de denedim, şarjda gözüküyor fakat şarj olmuyor, ayarlardan pile tıkladığımda sarj oluyor (USB) yazıyor, kabloyu biraz zorlayınca (AC) moduna geçiyor, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim,
Saygılarımla

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Kardes yapabiliceklerin sinirli. Telefonuna yeni batarya al. Mumkunse yuksek kapasiteli olanlardan olsun. Yeni bir de rom yukle. Cm veya miui romlar gayet iyidir sarj konusunda bi sikintilarini gormedim hele miui romlarin. Tabi hepsi ayni degil belli olmaz. Bunlari denedikten sonra tekrar gel soyle. Ha bu arada telefonundan ikinci gunu falan bekleme. Sahsen ben s3 ten gunu tamamlamasini bile beklemem. Ayrica su standart 3g 2g wifi ekran parlakligi tasarruf olaylarinida yap. Ugrasamam diyorsan markette senin icin bunlari ayarlayacak bir suru program var. En bilineni battery doctor

Telefonun belli bi kapasitesi var. 600 mhz islemcili eski telefonuma 2430 mah yuksek kapasite batarya almistim. Tas catlasin iki saat ya farkediyor ya farketmiyordu. Yani yeni cikan telefonlardaki batarya performansini beklemeyin eski androidlerden. Cunku zaten yipranmislar kullanila kullanila. Herseyi duzgun kalsa. Bataryasi ölüyor.