Soru Samsung S20+ kullanan var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Yağız Ç.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kullanan arkadaşlar varsa hangi çözünürlükte ve kaç hertz yenileme hızında ne kadar bir ekran süresi alıyor belirtirse sevinirim ve telefonda ısınma sorunları hala devam ediyor mu ?

Reaksiyon puanı
1,768
Şarjının ne kadar gittiğini mi soruyorsunuz yoksa ekran özelliklerini mi

Ekran özellikleri QHD+ ve 120hz bunlar fazlasıyla yeter ayrıca cgg6 koruması mevcut yani ekran korumasında da sağlam

Yağız Ç.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şarjının ne kadar gittiğini mi soruyorsunuz yoksa ekran özelliklerini mi

Ekran özellikleri QHD+ ve 120hz bunlar fazlasıyla yeter ayrıca cgg6 koruması mevcut yani ekran korumasında da sağlam
FHD+, QHD+ çözünürlükte 60 hertz ve 120 hertz ayarda %100 şarjdan %15 şarja ne kadar bir sürede düşüyor bunu sormak istedim

Ek olarak son güncellemelerden sonra hala ısınma sorunu devam ediyor mu ? telefonu kullanıp deneyimleyen kişiler varsa yazabilir mi ?

OCEANN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
FHD+, QHD+ çözünürlükte 60 hertz ve 120 hertz ayarda %100 şarjdan %15 şarja ne kadar bir sürede düşüyor bunu sormak istedim

Ek olarak son güncellemelerden sonra hala ısınma sorunu devam ediyor mu ? telefonu kullanıp deneyimleyen kişiler varsa yazabilir mi ?
şöyle ki exynos işlemcili almanı tavsiye etmiyorum hem daha fazla ısınır hem daha düşük performans verir sd'a göre, aslında batarya gücü çoğunlukla işlemci gücüne bağlı bir şey

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639

Isınma sorunu eskisi kadar fazla olmasada hala ısınıyor ve performans sorunları devam ediyor. Onun yerine S20 FE Sd865 li versiyonunu almanızı öneririm.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849

Üstteki arkadaşa katılıyorum exynos ısınan bir işlemci ve sd 865 daha iyi