Samsung s10e

Bu konuyu okuyanlar

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
S10 e tutulmadı mi neden ? Pil konusunda da s10 dan 300mah kadar bi azlığı var ? Sizce 4000 liraya alınabilecek bir telefon değil mi ? Kamera önemli benim için

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,858
O telefonu çok beğeniyorum her tarafıyla iyi cihaz. Bende alabilirdim ama ABD ve Canada dışı Radyo özelliği olmaması beni kendinden soğuttu.

İşte olurken kulaklıkla baya radyo dinlerim ondan.

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Ben radyo sevmem benim için önemli değil. Bakıyorum çoğu telefon tırt bunum kamerada ois da var sonra s10 la aynı kamera neden tutmadı anlamıyorum? Pil konusunda gerçekten kötü mü? Suan 6s kullanıyorum s10e bu ayarda büyüklükte alınabilecek en iyi telefon diye düşünüyorum yanılıyor muyum acaba ?

gr9nole

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
S10 e çok şikayet etmişler nedense Hepsiburada da falan yorumlarda baya şikayetçiler exynos işlemci diye mi bilemedim nasıl telefon yapıyor bu Samsung
Banada iyi gibi gelmişti bu telefon ama bilemedim

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Alınır. 4000-4500TL arasındaki en iyi kameraya sahip cihaz Galaxy S10e.
İşlemci yönünden de son sürüm sayılır. Tek sıkıntı pil sanki
Mesaj otomatik birleştirildi:

S10 e çok şikayet etmişler nedense Hepsiburada da falan yorumlarda baya şikayetçiler exynos işlemci diye mi bilemedim nasıl telefon yapıyor bu Samsung
E hepsi exynos s10 da. Dediklerini bende okudum bu forumu o yüzden açtım kullananlar vardır diye

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
S10 e tutulmadı mi neden ? Pil konusunda da s10 dan 300mah kadar bi azlığı var ? Sizce 4000 liraya alınabilecek bir telefon değil mi ? Kamera önemli benim için
S10e batarya dışında her konuda çok başarılı.Batarya konusunda için rahat olsun.Sıkıntı olursa konu açarsın yardım ederiz.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Orta segmnet cihazlar bile 4 bine yaklaşırken S10e fiyatına göre hala alınabilecek en iyi cihazlardan biri. Kamera olarak da performans olarak da çok başarılı bir cihaz.
Cihazları kullanmadan Exynos hakkında atıp tutanlara aldırış etmeyin. Evet Snapdragon kadar iyi olabilir ama günlük kullanımda hiç bir problem yaşatmıyor.
Ben S10 kullanıyorum ve isterseniz sorularınızı cevaplayabilirim.

Banada iyi gibi gelmişti bu telefon ama bilemedim
En kötü yorumlar genellikle "başıma bir şey gelirse sorumlusu Google Play'dir" tarzı yorum yapan kişiler tarafından yapılıyor. Şu zekaya bakar mısınız ? Çok da takılmayın yani, kullanıcı forumları daha yardımcı olacaktır :)
Screenshot_20200504-002444_Hepsiburada.jpg

Son düzenleme:

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
bütçe yetiyorsa S10 Lite öneririm.
Niye lite daha mi iyi ki ois bile yok bildiğim kadarıyla kamera da geride

Orta segmnet cihazlar bile 4 bine yaklaşırken S10e fiyatına göre hala alınabilecek en iyi cihazlardan biri. Kamera olarak da performans olarak da çok başarılı bir cihaz.
Cihazları kullanmadan Exynos hakkında atıp tutanlara aldırış etmeyin. Evet Snapdragon kadar iyi olabilir ama günlük kullanımda hiç bir problem yaşatmıyor.
Ben S10 kullanıyorum ve isterseniz sorularınızı cevaplayabilirim.

En kötü yorumlar genellikle "başıma bir şey gelirse sorumlusu Google Play'dir" tarzı yorum yapan kişiler tarafından yapılıyor. Şu zekaya bakar mısınız ? Çok da takılmayın yani, kullanıcı forumları daha yardımcı olacaktır :)
Ekli dosyayı görüntüle 96739
Ben küçük telefon sevdiğimden s10e tam benlik s10 mesela biraz daha büyük olduğundan pek sevmiyorum. S10e nin pilini çok kötülüyorlar geri kalan herseyi s10 ile hemen hemen aynı. Exsinos a pek takılmıyorum açıkçası amiral gemisi cihazın snapdradgon kadar olmasa da aratmayacağını düşünüyorum

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
S10e batarya dışında her konuda çok başarılı.Batarya konusunda için rahat olsun.Sıkıntı olursa konu açarsın yardım ederiz.
Çok sağolun kafama takılan tek şeyi zaten şarjı yoksa piyasada o Fiyatlara artık nerdeyse orta segment ancak alınıyor