Samsung R580-js04tr Mi Yoksa Dell Inspiron 5010 Mu?

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Bi ekran kartları farklı, hangisinin ekran kartı ddr3 se onu al ..

yldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabii ki dell, ekran kartı ve hard diski daha iyi, fiyatı daha düşük. Ayrıca Dell

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok kararsızım ikisi arasında ısınma seviyeleri ekranın led olması vs bunlar onemlidir benim için tek onemli olmayan hdd benim için :)

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
dell 5010 kullanıyorum fena değil yani

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
dell daha iyi duruyor 6mb işlemci önbelleği var ve daha ucuz. Ayrıca windows 7 home premium veriyor dell bence düşünme bile. Bendede samsung r522-js01tr. Çok memnunum herşeyinden. Bu modelde aynı seriden ve görünüş vs. den. dell in kullanışını servis vs. nasıl acaba çok önemli

ya_ma_ka_si

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle birşeyi düzeltmek istiyorum, Samsung marka olan notebook'un ekran kartı Dell'in ekran kartından daha performanslı. Ayrıntılı bilgi isteyen için link verebilirim. Bir diğer detay ise emin olmamakla birlikte iki notebookdada aynı nm seri işlemci kullanılmış, herşey aynı bazı sitelerde aynı notebook'un önbelleği 3mb girilmiş. Detaylı araştırman daha sağlıklı olacaktır.(alacağın yerden) Diğer bir detay belki çok fazla önemli olduğu düşünülmeyebilir ama samsung'da 4x usb slotu var. Ekrana gelince samsung'un başarılı olduğu söyleniyor.(led teknolojisi batarya süresini de etkiliyor). Ayrıca notebook kapalı ikende mp3 player vs. cihazları şarj edebiliyor olman, suya karşı daha dayanıklı olması dolayısıyla tercih olarak Samsung öneririm. Şimdiden hayırlı olsun.

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Tabiki Samsung.
Ayrıca iki modelinde işlemcisi aynı ve ikiside 3MB cache ye sahip.(Hepsiburada yanlış yazmış.)
Bende Samsung R520 var şuana dek hiç bir problem çıkarmadı.
Bu arada dell ucuz onu al diyenlere: arada 23 tl fark var 1795 i veren 1818 ide verir :D

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tercihimi samsungdan yana kulandım sipariş ettim hepsiburada.comdan inş pişman olmam ilk defa nvidia ekran kartı olan makina kulanıcam bugune kadar hep ati kulandım umrım pişman olmam beni kararsız kılanda ekran kartınnı farklı olmasıydı inş pişman etmez beni :)
yorum yazan herkese teşekur ederim :)

ya_ma_ka_si

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi bir tercih yaptın içini rahat tut.;) Ekran kartı konusuna gelince buradan ayrıntılı bilgiye ve puanlarına ulaşabilirsin. Tekrar hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aslında şeytan diyo git alienware notebook al ama oda hakkaten cok pahalı aldıgın zamanda aklın kalmıyor işte o notebookta :D umarım nvidia pişman etmez beni :D

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Etmez etmez sen rahat ol kardeş :)

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Hayırlı olsun. malzeme kalitesine kimse değinmemiş. bence samsung un malzemesi daha iyi...

Turk_ST@Rs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aldık bikere artık siparişimizi yaptık yarın oburgun ulaşır herhalde elime teşekurler herkese yorumları için :)