samsung note10 ve samsung note10 plus arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

3onur5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi 2 telefon arasında kaldım. 2 yıldır oneplus 5t kullanıyorum artık değiştirmeyi düşünüyorum note 10 ve note 10 plus arasında ne gibi farklar var o kadar fiyat farkına değer mi ?

3onur5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Çağlar Ç.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
s20yi düşündüm ama s pen aklımı çeliyor bir şeyler yazıp çizmeyi seviyorum

1.250 tl fark var aralarında vatanbilgisayar da ,
ekran çözünürlüğü harici ne gibi farkları var ?

En önemli farkı batarya. Ciddi fark var pil süresinde. Fakat şöyle de bir durum var, OxygenOs arayüzüne alışıp beğendiyseniz Samsung emui pek ısınamayabilirsiniz. Benim bir önceki telefonumdu kendisi.Yeni bir cihaz almak için, OnePlus'ın Türkiye pazarına girmesini bekledim, üstüne bu virüs olayları baktım OnePlus gecikecek, piyasada fiyatını hak eden amiral gemisi android cihaz bulamayınca iphone dönüş kararı aldım, şuan daha iyi anlıyorum çok ta isabetli bir karar vermişim. İsterseniz siz de bir değerlendirin derim.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
s20yi düşündüm ama s pen aklımı çeliyor bir şeyler yazıp çizmeyi seviyorum

1.250 tl fark var aralarında vatanbilgisayar da ,
ekran çözünürlüğü harici ne gibi farkları var ?
Güzel kardeşim S-pen güzel bir teknoloji ama kaç sefer kullanırsın? tartışılır.S20 aldığında: 1- Tasarım olarak kibar bir cihaza sahip olacaksın.2-120 Hz ekran hızına sahip olacaksın.120 Hz demek cihazın yağ gibi akması demek.3-Arka kamerada büyük sensör,daha iyi zoom,yeni teknolojiler sayesinde çağ atlayacaksın.4-Arka kamerada 8k video özelliğine sahip olacaksın.5-Ön kamerada 4k 60 FPS video çekebileceksin. Senin yerinde olsam Note serisini pas geçer S20 alırdım.

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi 2 telefon arasında kaldım. 2 yıldır oneplus 5t kullanıyorum artık değiştirmeyi düşünüyorum note 10 ve note 10 plus arasında ne gibi farklar var o kadar fiyat farkına değer mi ?
Note 10 veya note 10 plus yerine Galaxy S20 öneririm.

Muhammet Kangal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Oneplus 8 i bekle derim

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Garantisizlik sorun olmadığına göre OnePlus 7T Pro'ya bakın derim. Uzun kullanımda çok daha mutlu edicek bir cihaz. Bu arada zaten bilirsiniz ama Android güncellemelerini Pixel'lerle aynı zamanlarda alıyorlar:)

Zamanınız varsa OnePlus 8 serisi çok daha iyi olur.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
S20 ailesine bakın S-Pen önemli değilse S20 ailesi daha güncel ve yeni