Samsung note edge/samsung s6 edge/ iphone6plus

Bu konuyu okuyanlar

omer6463102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese iyi günler. kullanmakta oldugum note 2 telefonumu artık değiştirmek istiyorum ancak bu 3 cihaz arasında kaldım. hayatımdaki tüm ürünlerim samsung ve cıkardıgı 2 telefon arasında kararsızım sizlerin desteğini bekliyorum.

1-samsung galaxy s6 edge alıpta kullanan arkadaslar var ise lütfen ufak bi değerlendirme yaparsanız benı aydınlatmış olursunuz.
(günlük kullanımda batarya durumu_? telefon performansı_? sizi tatmin ettimi _? şarj olma durumu_?)

2-samsung galaxy note edge: kullanan arkadaslar fikirlerini belirtirlerse beni aydınlatmış olurlar.
(günlük kullanımda batarya durumu_? telefon performansı_? sizi tatmin ettimi _? şarj olma durumu_?)

3-iphone 6 plus: daha önce hiç apple ürünü kullanmadıgım gibi tamamen düşmandım. ancak bu ürün ilgimi cekmeye başladı. android'de pek bi sınırlamam yoktu ancak ios sürümü beni hangı noktalarda sınırlar_? bu ürünün bataryası ne kadar gider_? telefon ne kadar surede şarj olmaktadır. samsungda bulunan bazı ozellıklerın bu urunde olmaması benı caydırsada, telefonun hız durumu beni etkilemekte.

günde 9-10 kere clash of clans'a baglanmaktayım,gün içi 7/24 acık internet(hiç bi zaman wifi kullanmam),gün içi müzikleri youtube'dan dinlerim.
habersiteleri,sosyalağlar yani anlatmak istediğim aylık ortalama 12-13gb mobil internet kullanıyorum. 2500-3000tl verdikten sonra beni pil konusunda üzmesini istemiyorum.(lütfen ilgilendiğiniz telefonla ilgili yorum atıp,karşı telefonun olumsuzlugundan bahsetmesseniz boş yere tartışmalara yer verilmemiş olur.)

biraz uzun yazdım okuyan, fikirlerini belirten herkese şimdiden teşekkür ederim.

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Kullanabileceksen ip6 plus bence seni tatmin eder. Ama oldukca ince (boyutune gore) ve buyuk.bi telefon. Bence kullanissiz ama performans ve pil konusunda cok iyi

Onur Ibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eniştemde note 4 var sarj konusundan hiç bir sıkıntı olmadığını söylüyor kendisi hearthstone oynuyor clash of clans gibi belki daha fazla sarj yiyen bi oyun 2k ekran kaliteside var tabi edge yan kısmı seni yorabilir ama bu dediklerim aynısı edge.için geçerli kamera performans batarya konusunda hepsi çok iyi güncelleme konusu sakat o kadar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
S6 Edge varken Note 4'ü ne yapsın :D

omer6463102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. s6 edge düşünüyorum ancak note2 kullandıgımdan dolayı telefon gozumde kucuk duruyor. birde bataryanın telefondan cıkmaması canımı sıkıyor. umarım pişman olmam.

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
S6 Edge'i önermem. Telefon menüye girerken bile kasıyor. Bu da islemcinin zamanla şiştigini gösterir. Samsung sisme olayını henüz cözememis demekki. Hani nerde 14nm yeni nesil islemci. S800'ün yaptıgının aynısını yapıyor. Iphone 6+ öneriyorum. Hem büyüklük acısından yabancılık cekmezsin.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
S6 Edge'i önermem. Telefon menüye girerken bile kasıyor. Bu da islemcinin zamanla şiştigini gösterir. Samsung sisme olayını henüz cözememis demekki. Hani nerde 14nm yeni nesil islemci. S800'ün yaptıgının aynısını yapıyor. Iphone 6+ öneriyorum. Hem büyüklük acısından yabancılık cekmezsin.
Menüye girdiğin sırada kasma anını video olarak atabilir misin?

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence de. Teledon yağ gibi kayıyor sen diyorsun menüye girerken kasıyor. Bari kamerayı, rehberi falan gec aciyor biraz de ki inandirici olsun
Bi yerimden sallayarak söylemiyorum hocam yağ gibi kayıyosa cekin videoya bende göreyim. Media Markt'ta inceledim gittigim zaman videoya cekip atarım. Beklentilerim yüksek oldugu icin hayal kırıklıgına ugratan bi cihaz oldu benim icin.

omer6463102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 2 saat once s6 edge aldım su an hala kullanıyorum. bataryası hakkında bişey diyemem ama şunu diyebilirim. s3 den sonraki devril s6 olmuş gercekten cihaz harika. hız konusunda yorum yapan arkadaslara cihazı denemeden samsung'u kötüleyici yorum yapmamalarını tavsiye ediyorum. yağ gibi kayıyor. yakında videosunu cekip atacagım.

ongbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Büyük telefon taşımaya Note2 den alışık isen Note 4 Edge al. Fakat boyutu biraz daha küçültmek istiyorsan S6 Edge alabilirsin.

Telefonlar ile yorum yapan arkadaşlar lütfen sahip oldukları telefonlar ile ilgili deneyimlerini aktarsınlar. Markette yüzlerce kişinin binlerce işlem yaptığı ve o anda kaç programın açık olduğu belirsiz bir ortamda yorum yapmak çok acemice olmuş açıkçası.

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sorunda orda başlıyor zaten arkadaşlar. Ben diyorum ki millet kullanmış kullanmış cihazın islemcisi şişmiş kasma yapıyor. Yani bu telefonu kim kullanırsa kullansın zaman içinde şişme yapacaktır. Samsung bu telefonu artık işlemci şişmeyecek diye piyasaya sürdü. Sizde diyorsunuz ki yağ gibi akıyor. Daha 2 saatlik telefon bi zahmet yağ gibi aksın. İleride oluşabilecek sorunları anlatmaya çalışıyorum, çalıştıkca düşman kesiliyosunuz.

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar 2 saat once s6 edge aldım su an hala kullanıyorum. bataryası hakkında bişey diyemem ama şunu diyebilirim. s3 den sonraki devril s6 olmuş gercekten cihaz harika. hız konusunda yorum yapan arkadaslara cihazı denemeden samsung'u kötüleyici yorum yapmamalarını tavsiye ediyorum. yağ gibi kayıyor. yakında videosunu cekip atacagım.
Bu arada hayırlı olsun arkadaşım

daniels35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sabahtan akşama kadar iphone 6 plus
+ikinci el değeri
+ müşteri hizmetleri garantisi tartışmasız rakipsiz önde
+gram kasma donma yaşamazsın kolay kolay hızlı dır stabildir
+gayet normal boyutuna alışırsın zamanla
+kırılmaz ekran camı ve arkaya kılıf taktığın zaman on numara sağlam sağlam kullan
+ android alıştıysan ios a rahat rahat alışırsın çok kolay
+
samsung arıza yaptığı zaman teknik servis seni süründürür haberin olsun
s6 edge kullandım 1 saat hemen hemen
telefon 20 dk sonra aşırı ısınmaya başladı kamera haberler ve facebook ta yaptı bunu < yani elim telefonun sıcaklığı nı abest bir şekilde hisssetti yani bu kaadr beklemiyordum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

güle güle kullanda inş sorun yaşamazsın yani tek dileğim budur senin icin 3-4 ay fiyatı düştü falan teknik servislik sorun cıkarsa samsung süründürür yani
android en stabil calışan nexus < htc < sony dir s6 edge teyzem kullanıyor günde iki sefer sarja takıyor ekran süresi hemen hemen 4,30 falan 5 civarı benim iphone 6 plusta aldığım oran 9,30-10 saat arası

2 k ekran telefonlar icin gereksiz başkada bişey değil ufacık ekranda kimse 2 k yi hissediyorum demesin yani full hd telefonlar icin idealdır benim görüşüm

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
+ikinci el değeri
+kırılmaz ekran camı ve arkaya kılıf taktığın zaman on numara sağlam sağlam kullan
+
telefon 20 dk sonra aşırı ısınmaya başladı kamera haberler ve facebook ta yaptı bunu < yani elim telefonun sıcaklığı nı abest bir şekilde hisssetti yani bu kaadr beklemiyordum

güle güle kullanda inş sorun yaşamazsın yani tek dileğim budur senin icin 3-4 ay fiyatı düştü falan teknik servislik sorun cıkarsa samsung süründürür yani
android en stabil calışan nexus < htc < sony dir s6 edge teyzem kullanıyor günde iki sefer sarja takıyor ekran süresi hemen hemen 4,30 falan 5 civarı benim iphone 6 plusta aldığım oran 9,30-10 saat arası

2 k ekran telefonlar icin gereksiz başkada bişey değil ufacık ekranda kimse 2 k yi hissediyorum demesin yani full hd telefonlar icin idealdır benim görüşüm
İphone de aldigin sure ekran suresi değil. Ayrica s6 da 4,5-5 saat ekran suresi aliyosa gayet iyi benim gorduklerim 3,5-4 arasi aliyo
+ikinci el değeri
+