Samsung Note 8 değiştirmeye değer mi?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar Note 8 kullanicisiyim telefonu sırf batarya yüzünden Note 8 pro veya Mi9 t ile degistiricektim benim için kamera falan da önemli ancak dark mode aldığımdan beri bataryası beni tatmin etmeye başladı sizce takaslarsam hata mı ederim? Xioami çok kullandım kalite olarak çok kötüler

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Arkadaşlar Note 8 kullanicisiyim telefonu sırf batarya yüzünden Note 8 pro veya Mi9 t ile degistiricektim benim için kamera falan da önemli ancak dark mode aldığımdan beri bataryası beni tatmin etmeye başladı sizce takaslarsam hata mı ederim? Xioami çok kullandım kalite olarak çok kötüler
Samsung note 8 mi diyorsunuz

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Ben olsam değiştirmezdim. İyi bir kullanımla birkaç yıl daha kullanılacaktır sorunsuzca. Şuanki piyasa malum çok fahiş fiyatlar olduğundan bütçenize göre iyi ve mantıklı bir indirim yakaladığınızda yükseltme yapabilirsiniz belki. Özellikle samsung kendi yeni çıkardığı modellerde değişim kampanyasına gidiyor ve bazen telefonu ederinden daha yüksek fiyata satın aldığı da oluyor. (Yani öyle iddia ediyor denemedim) Samsungun kendi sitesindeki bu fırsatlara da göz atmayı düşünebilirsiniz :)

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Cihazda sorun yoksa devam etmeni tavsiye ederim.Batarya için dark mode u aktif etme dışında arayüzde siyah tema yada canlı olmayan siyah duvar kağıdı kullanmanı tavsiye ederim.

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
Babamda var yani uzun süredir biliyorum telefonu. Değiştirmeye gerek yok.