Samsung note 10 plus snapdragon

Bu konuyu okuyanlar

MuhammetKangal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar snapdragonlu note 10 plus almayı düşünüyorum gsm bayilerinde 5150tl civarı. Telefonun eksi yönleri nedir? Güncelleme alır mı? Sizce alınır mı yorumda belirtip yardımcı olursanız sevinirim.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Arkadaşlar snapdragonlu note 10 plus almayı düşünüyorum gsm bayilerinde 5150tl civarı. Telefonun eksi yönleri nedir? Güncelleme alır mı? Sizce alınır mı yorumda belirtip yardımcı olursanız sevinirim.
2,3 yıl sonra keser güncellemeyi. Eksi yönleri pek yok. Yani virüs bulaşabilir vs. bi kötülüğünü görmezsiniz.

Reaksiyon puanı
6,381
2 yıllık güncellemesi kaldı. 2019'dan 2022'ye kadar alacak. Samsung öyle açıklamıştı en azından.

Eksi yönleri de rakiplerine göre berbat kamerası ama siz de 5150 TL'ye alacağı demişsiniz o yüzden gayet güzel olacaktır.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Yurtdışı cihazlarda bir server üzerinden imei kaydı var,bide rootlu imei kaydı varki genelde bu yapılıyor.Rootlu imei kaydında güncelleme alma şansın yok.Server üzerinden yapılmışsa güncelleme alırsın ama imei kaydının gitme ihtimali var.Bunun dışında Note 10 plusı Snapdragon 855 plus işlemci ile kullanmak batarya performansı olsun,oyun performansı olsun ciddi bir avantaj ama imei kaydı olaylarında risk var ve günümüzde imei kaydı 2000 TL.Buna göre kararını ver.İyi forumlar.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
O fiyata alınırsa bir şey çıkabileceğini düşünüyorum.

MuhammetKangal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2 yıllık güncellemesi kaldı. 2019'dan 2022'ye kadar alacak. Samsung öyle açıklamıştı en azından.

Eksi yönleri de rakiplerine göre berbat kamerası ama siz de 5150 TL'ye alacağı demişsiniz o yüzden gayet güzel olacaktır.
Kamerasının kötü olduğunu bilmiyordum.. Demin araştırırken baktığım gsm bayilerinde baya şikayet olduğunu gördüm başka yerde de yok zaten o tel benim olduğum konumda. Sanirsam oneplus modellerine yönelecegim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurtdışı cihazlarda bir server üzerinden imei kaydı var,bide rootlu imei kaydı varki genelde bu yapılıyor.Rootlu imei kaydında güncelleme alma şansın yok.Server üzerinden yapılmışsa güncelleme alırsın ama imei kaydının gitme ihtimali var.Bunun dışında Note 10 plusı Snapdragon 855 plus işlemci ile kullanmak batarya performansı olsun,oyun performansı olsun ciddi bir avantaj ama imei kaydı olaylarında risk var ve günümüzde imei kaydı 2000 TL.Buna göre kararını ver.İyi forumlar.
Imei konusunda sıkıntı çıkmazda bu kalite konusunda şüpheliyim biraz daha alt kalite bir ürün olduğu konusunda şüphe duyuyorum gsm bayilerin araştırdım biraz şikayet var kalite farkı konusunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

O fiyata alınırsa bir şey çıkabileceğini düşünüyorum.
Evet bende öyle düşünüyorum oneplus modellerine yönelecegim 8t ve 8 pro da aklımdaydı ama fazla aşmak istemedim bütçeyi ama garantici olmak gerek az bir miktar vermicem sonucta

Reaksiyon puanı
6,381
Kamerasının kötü olduğunu bilmiyordum.. Demin araştırırken baktığım gsm bayilerinde baya şikayet olduğunu gördüm başka yerde de yok zaten o tel benim olduğum konumda. Sanirsam oneplus modellerine yönelecegim
Kamerası kötü değil. Segmentine göre bata geride. Ama zaten 5150'ye alacağım demişsiniz o yüzden iyi olacaktır kamerası. Yani 5000 civarlarına alacağınız kamera performansından iyidir.

Ve kalite konusuna katılıyorum Note 10 serisinin eldeki hissiyatı, premium hissi gibi şeylerde Note 9'dan da geride. Note 20 Ultra'yı elleyince daha çok anlıyorsunuz.

MuhammetKangal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kamerası kötü değil. Segmentine göre bata geride. Ama zaten 5150'ye alacağım demişsiniz o yüzden iyi olacaktır kamerası. Yani 5000 civarlarına alacağınız kamera performansından iyidir.

Ve kalite konusuna katılıyorum Note 10 serisinin eldeki hissiyatı, premium hissi gibi şeylerde Note 9'dan da geride. Note 20 Ultra'yı elleyince daha çok anlıyorsunuz.
Anladım hocam oneplus 8t konusunda düşünceleriniz nelerdir

Reaksiyon puanı
6,381
Anladım hocam oneplus 8t konusunda düşünceleriniz nelerdir
Cihaz her konuda mükemmeli veriyor neredeyse.

Kamera konusunda çok gerçekçi renkler veriyor. Çok iyi video çekiyor. Dinamik aralık en iyi değil ama kötü de değil.

Batarya performansı çok iyi. Ekranı çok başarılı. Bir Oneplus olması yani çok stabil ve kaliteli bir yazılımı olması da çok iyi bir artı. Yani uzun da ömürlü.