Samsung, Nokia'yı ve Apple'ı Geçiyor!

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Eskiden samsung adını duyan geri kaçardı şimdi adamlar bir numara oldu ilginç..:)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Biz de samsung'çuyuz ayıptır söylemesi. :dirol: :p :D

KZY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung yatip kalkip google a dua etsin iphone ilk ciktiginda ( 4 sene once )telefon piyasasinda devrim yapmisti. her sene bir telefon cikariyor devrime devam ediyor. Samsung 4 seneden buyana dokunmatik ekranli en az 300 cesit telefon cikarmistir.hic biride devrim niteliginde olamadi. Patentleri baska sirketlerde olan teknolojinin devamini yapti. Nokia da pazar lideriydi.su an yerlerde surunuyor.Yaptigin sey ilk olmali. ulasilmasi zor olmaliki kiymetli olsun.Samsung pazar lideri olabilir.Ama hic bir zaman elit olmayacak

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
siz hiçbir yazınızda kaynak göstermez misiniz? bu raporları siz mi derliyorsunuz?

KZY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz hiçbir yazınızda kaynak göstermez misiniz? bu raporları siz mi derliyorsunuz?
Ben yillardir soyluyorum bu adamlar engadget,mashable gibi yabanci icerik bloglarindan zengin oldular. oradaki haberleri cevirip cevirip burada hit aliyorlar. altina kaynak bile belirtmeden

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
bende yukardaki arkadasa katiliyorum,diger sitelerden copy paste yapiyorlar.bari karizmanin cizilmeen altina da kaynagini yazin.

ben ise burda samsung u degil de android i basarili görüyorum,sahsen apple kendi sistemini kendi ürünüyle bu kadar alet sattigina göre bence cok basarilidir.andoridi ise ayakta tutan tek samsung degil,bunun yanina en büyük destekcisi htc ,lg,motorola.sony ericsson katiliyor.

ama apple ise kendi basina savasiyor.
ben simdi android i de kötülemek de istemiyorum ama bu cep telefon kiyaslanmasindan cok nefret ediyorum.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Saçmalamayın, bunlar editörlerin kendi yazısı.Adam kendi yazdığı yazıya kaynak 'ben' mi yazacak.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Harikasın. :) Başlık aynısı olacak zaten, ama içeriğe baktın mı ? Bozmaya çalışacağım derken haline bak önce. :wink:

dostum anlatamıyoruz galiba. istatistiğin kaynağından bahsediyorum ben bu yazıya bakan biri bilgilerin direkt editör tarafından derlendiğini anlar. Google translate ile çevrilmiş mi diyoruz ya da başka bir şey mi? "kaynak" diyoruz.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Ben de diyorum ki, Editör kendi aldığı bilgileri derleyip yazmış.Bu böyledir yıllardır neredeyse. O yüzden Kaynak soruyorsan editör.Mesela forumda üyenin açtığı konuyu direk alıyorlar, ama editör kendi edindiği istatistikleri vesayre derleyip yazıyor.İstatistikleri nerden aldığına göre okuyacaksan o senin işin, açık bulmaya çalışıyor gibisin.İlk defa böyle bir şey görüyorum.

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ben de diyorum ki, Editör kendi aldığı bilgileri derleyip yazmış.Bu böyledir yıllardır neredeyse. O yüzden Kaynak soruyorsan editör.Mesela forumda üyenin açtığı konuyu direk alıyorlar, ama editör kendi edindiği istatistikleri vesayre derleyip yazıyor.İstatistikleri nerden aldığına göre okuyacaksan o senin işin, açık bulmaya çalışıyor gibisin.İlk defa böyle bir şey görüyorum.

ne garip insanlarsınız yahu. editör nereden almış bilgiyi güzel kardeşim tanrı mı olmuş ne olmuş. çalıp çırpma zihniyetindeki insanlara bir şey anlatmaya çalışıyorum ya suç bende.kolay gelsin sizlere.

KZY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Arkadas televizyon kanallarindada durum boyledir.haber uretebilecek donanimi olmayan kanallar ajanslardan haberi satin alirlar haber olustururlar. alt yapisi canli yayin araclari muhabirleri olan kanallar haberi kendi uretirler.icerik ureten siteler azdir.digerleri baslaik ve icerigi gelistirerek yayinlarlar. sdn coktandir bunu yapiyor.anladik ama neden haberin kaynagi yazilmiyor. yabanci siteler kaynagi VIA seklinde veriyorlar

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Samsung a yakışır:)

Diğer yandan da Nokianın müdürleri foruma girmiş. Şu savunmaya bakar mısınız? Çok ilginç! Bu kadar fanatikliğe gerek yok

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23

cCc Samsung cCc :p :D

---------- Post added at 22:51 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

Samsung, Android'in tam performans gösterebileceği aynı zamanda Dünyanın en güçlü çığır açan mobil cihazlarını üretti.
Ve karşılığı da olumlu oldu.
Bkz. Galaxy Series

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
samsung yatip kalkip google a dua etsin iphone ilk ciktiginda ( 4 sene once )telefon piyasasinda devrim yapmisti. her sene bir telefon cikariyor devrime devam ediyor. Samsung 4 seneden buyana dokunmatik ekranli en az 300 cesit telefon cikarmistir.hic biride devrim niteliginde olamadi. Patentleri baska sirketlerde olan teknolojinin devamini yapti. Nokia da pazar lideriydi.su an yerlerde surunuyor.Yaptigin sey ilk olmali. ulasilmasi zor olmaliki kiymetli olsun.Samsung pazar lideri olabilir.Ama hic bir zaman elit olmayacak

Öyle her ilk devrim yaratıp ulaşılamaz olmuyor. Olsaydı Siemens Mobile silinmezdi.

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
zannedersem yarın resmi açıklama gelecek samsungtan satışlarla ilgili en kesin sonuçları o zaman göreceğimizi düşünüyorum

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Samsung ve Android candır...

Nokia basit adam işi...

Samsung un dandik modellerinde bile kapasitif dokunmatik ekran varken
Nokia nın üst modellerinde pahalı modellerinde dahi ABANMATİK rezistif ekran kullanılıyordu...

Tabi bu iki ekran farkını kullana adam bilir kullanmayan kişi ABANMATİK ekranı dokunmatik zanneder...

Samsung Android ile birlikte güzel işler yapıyor ve bir ivme yakaladı bundan sonra diğer markaların Samsung un hızını yakalaması çok zor...

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
samsung un arkasındaki başarıyı görmek için bi zamanlarki E250 faciasını hatırlamak yeterlidir.E250 deki arızalardan sonra daha doğrusu nokianın piyasadaki etkisinin azalmasından samsung cihazlarını kalite anlamında elden geçirmeye başladı.eskiden sorun olan cihazları bi kenara bırakıp tasarıma yöneldi ve şuanda kaliteli ve problemsiz cihaz üretimi yapıyor çok satmasının nedenide bu olsa gerek

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
ne alakasi samsung galaxy s2 mi sadece cift cekirdekli ve en yni android systemine sahip.bunu asla unutma htc de cift cekirdekli ve en yeni ANDROIDS SYSTEMINE SAHIP;:::