Bu konuyu okuyanlar

emirbayrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar Merhaba,

Mayıs/2020 Samsung Galaxy A71 128 Gb aldım ardından telefonla en iyi uyumu sağlaması adına Galaxy Buds + (Plus) aldım. Telefonumdaki internetin sınırsız olmasından kaynaklı ve evin bazı noktalarında daha iyi çektiği için eve gittiğimde mobil erişim noktasını açıyorum ailemden 1 kişi bağlanıyor ve MBP ile ben bağlanmaktayım fakat bu sefer telefonum ile Galaxy Buda Plus bağlanmıyor ve kullanamıyorum bu durum ile ilgili Samsung yetkililerinede yazdım fakat cevap vermediler sizce nedeni nedir?

2014 yılından bu zamana kadar İPhone kullandım ve hiç bir zaman hiç bir konuda beni yolda bırakıp pişman etmedi fiyat performans ürünü olduğunu düşündüğüm için Samsung Galaxy A71 aldım fakat kamera, video çekimi, kasma donma problemi olsun bu şekilde yazılımsal hata olsun birmez daha Samsung cihaz aldığıma pişman oldum her an Apple Eko sistemine geçiş yapabilirim hobi olarak içerik ürettiğim için MacBook Pro 2020 kullanmaktayım konu ile ilgili sizlerin yorumlarını merak ediyorum.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
A71'de nasıl bir donma ve kasma problemi oluyor anlayamadım. Gayet güçlü bir işlemciye de sahip aslında. Yazılım olarak da One UI çok fazla bug barındırmıyor.

Ben ilk önce yedek alıp ardından cihaza bir hard reset atmanızı tavsiye ederim. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız da yardımcı olurum.

emirbayrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
A71'de nasıl bir donma ve kasma problemi oluyor anlayamadım. Gayet güçlü bir işlemciye de sahip aslında. Yazılım olarak da One UI çok fazla bug barındırmıyor.

Ben ilk önce yedek alıp ardından cihaza bir hard reset atmanızı tavsiye ederim. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız da yardımcı olurum.
Sürekli ısınma problemi yaşıyorum, ekran donuyor maalesef arka planda çok uygulama açık olmasa bile mesela en basiti geçenlerde WhatsApp'dan mesaj yazarken birden ekran kilitlendi ve saçma sapan tuşlara basarak mesaj kısmına anlamsızca harfler ile doldurdu ekranı sorunlarımı Samsunga yazıyorum fakat çözüm bulamıyoruz hard Reset çözüm olurumu bilemedim.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Sürekli ısınma problemi yaşıyorum, ekran donuyor maalesef arka planda çok uygulama açık olmasa bile mesela en basiti geçenlerde WhatsApp'dan mesaj yazarken birden ekran kilitlendi ve saçma sapan tuşlara basarak mesaj kısmına anlamsızca harfler ile doldurdu ekranı sorunlarımı Samsunga yazıyorum fakat çözüm bulamıyoruz hard Reset çözüm olurumu bilemedim.
İlginç gerçekten.
Hard reset çoğu sorunu ortadan kaldırır. Ben şahsen çözüleceğini düşünüyorum. Bir deneyin derim.

emirbayrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İlginç gerçekten.
Hard reset çoğu sorunu ortadan kaldırır. Ben şahsen çözüleceğini düşünüyorum. Bir deneyin derim.
Peki asıl sorun olan Mobil erişim noktası açık olduğunda Galaxy Buds plus çalışmaması ile ilgili düşünceniz nedir.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Peki asıl sorun olan Mobil erişim noktası açık olduğunda Galaxy Buds plus çalışmaması ile ilgili düşünceniz nedir.
O konu hakkında bir fikrim yok maalesef. Yazılımsal bir hata da olabilir Buds kaynaklı bir hata da olabilir.