Samsung J7 DUOS - J700H Ses yükseltme

Bu konuyu okuyanlar

delilcansur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir sürü forumda aradım ama bulamadım. Telefonu alalı 2 hafta oldu yada olmadı daha yeni ama ses sorunu yaşıyorum çok az çıkıyor sesi napabilirim ben bu durumda. kod var bi kaç yerde ama benim işime yaramadı hiç bir şekilde. root atılmıyor ses yükseltilmiyor napacağımı şaşırdım. bide FADE LOCK diye bi mevzu varmış bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Fade lock mevzusunu Root için sordum Root atarken Odin mode'deyken Fade lock On yazıyor o yüzden root atamıyorum. ve genelde J700 Üzerine root videoları mevcut benmki J700H Farkı var sanırım. güncelleme ile gelen bi kilit sanırım bu.

ecob59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş bu telefondan bende almayı düşünüyorum. Memnunmusun. Ayrıca telefonda 4G varmı..Bu konuda bilgi verirmisin. Ayrıca, google play storede bir program var..MTK Engineering Mod adındaki programla kullanıcı menüsüne girebiliceğini düşünüyorm..Bu programı indir, senin telefonda çalışırsa yapacaklarını anlatırım ses yükseltme için...Benim sorduklarımada cevap verebilirsen sevinirim...

delilcansur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim telefon Fiyatına göre süper ötesi bir telefon KNOX mevzusunu çıkarmışlar bilgisayardaki oturum gibi iki tane whatsapp facebook vb. uygulamaları yükleyebiliyorsun. çok memnunum. Dediğin programı yükledim ama " Cannot find engineermode app " hatası alıyorum .

ecob59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4G Varmı diye sormuştum kardeşim...Sanıyorum bu konuyu gözden kaçırdın..Ayrıca Sanıyorum güvenlik ayarları sana önerdiğim bu programı yüklemene izin vermiyor...Güvenlik ayarlarını kurcala, bir seçenek olması gerekir...

E

Ea3442

SDN Okuru
Duos modelinde 4G yok ama normal modelinde (J700F) 4G var

E

ea4234

SDN Okuru
duos modelinde 4g yok ama normal(SM-J700F) modelinde 4g var.

Son mesajlar