Samsung J6 plus Lineage OS Yeniden Başlamama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

barisaga37

Asistan
Reaksiyon puanı
94
J6 plus cihazıma dün Lineage OS kurdum. 15 Dakika önce yeniden başlatayım dedim.Cihaz yeniden başlatılıyor yazısında kaldı.Ama bildirim sesleri bile geliyor nasıl düzeltebilirim.

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
J6 plus cihazıma dün Lineage OS kurdum. 15 Dakika önce yeniden başlatayım dedim.Cihaz yeniden başlatılıyor yazısında kaldı.Ama bildirim sesleri bile geliyor nasıl düzeltebilirim.
Resim at, hangi romu kurdum linkini at, model numarasını at.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Lineage OS'u nasıl attığınızı anlatabilirmisiniz, hangi Custom Rom'u kurdunuz, TWRP sürümü kaç vb.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Bu videoya bakarak yaptım.
Benim başıma da böyle bir sorun gelmişti Gapps olarak Stock yüklemişsin, büyük ihtimalle yüklediğin Gapps'deki uygulama sürümleri senin cihazını aşıyor.

Burdan hangisine yükleyeceğine karar verebilirsin.

Burdan da indirebilirsin.

barisaga37

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Benim başıma da böyle bir sorun gelmişti Gapps olarak Stock yüklemişsin, büyük ihtimalle yüklediğin Gapps'deki uygulama sürümleri senin cihazını aşıyor.

Burdan hangisine yükleyeceğine karar verebilirsin.

Burdan da indirebilirsin.
Dün de cihazı yeniden başlattım, böyle birşey olmadı.Son olarak magisk'i güncelledim ondan olabilir mi?

barisaga37

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Cihazı kurtardım.Ses açma+Ses kısma+Güç tuşlarına basınca cihaz kendini yeniden başlattı.

barisaga37

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Sorun magisk'teymiş rootu kaldırınca düzeldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lineage OS hayırlı olsun o zaman.
Sağolun,teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

J6+ alıp pişman olanlara sesleniyorum.Kesinlikle Lineage OS kurun çok fark ediyor.

Son düzenleme: