Samsung İmei Repair, Baseband Repair, Unlock (Sim Kilidi), EFS Repair, Şebeke Onarımı

TurkeyGSM

Üyecik
Sevgili SDN okuyucuları, bu konu altında Samsung telefonlarda İmei Repair, Baseband Repair, Unlock (Sim Kilidi), EFS Repair, Şebeke Onarımı, Verilerinizi kaybetmeden desen kilidi kırma konuları hakkında elimden geldiğince yardımcı olacağım. Soru sormadan önce Telefonunuzun marka, model, işletim sistemi, versiyonu ve problemin tam ne olduğu hakkında açıklayıcı bilgiler yazınız, sorununuzu bu şekilde daha hızlı çözebiliriz.

Bazı arızalar yazılımsal, bazı arızalar donanımsaldır. Cihazınızın donanımsal arızalarını buradan çözmemiz mümkün değildir. Yazılımsal arızaların birçoğunu çeşitli programlar ve yazılımlar kullanarak kendi çabalarımız ile çözebiliriz, bazı yazılımsal arızalar ise cep telefonları için yazılımcılar tarafından üretilen BOX denen cihazlar ile yapılabilmektedir. Böyle arızalarda genellikle, telefon servise gönderilmek ya da götürülmek suretiyle onarım işlemi gerçekleştirilir. İşte biz, sizlerin burada çözemediğimiz ve BOX ile çözülmesi gereken arızalarınızı normal USB kablosu, 1 adet bilgisayar, çeşitli ayarlar ve internet dışında başka hiçbir ekipmana gerek duymadan cüzi bir miktar karşılığı oturduğunuz yerden çözüyoruz.


Çoğu yazılımsal arızalar kullanıcının bilinçsizliğinden ya da acele etmesinden kaynaklanmaktadır. Telefonunuzda bazı işlemleri yapmadan önce yapmanız gereken yedeklemeler vardır. Bu yedeklemeleri yapmadan telefonunuza yazılım yüklemesi, fabrika ayarlarına sıfırlama, rootlama işlemleri yapmayınız. Bu işlemler telefonunuzun dosya yapısının bozulmasına sebebiyet verip arızalanmasına yol açabilir.

Bu konu başlığı altında ileride sizlere çok yararlı olacak konularıda paylaşacağım. Soru sormadan önce lütfen telefon marka, model, işletim sistemi, versiyonu ve yaptığınız işlmeleri, ayrıca arızanın tam olarak nasıl meydana geldiğini yazarsanız daha detaylı ve hızlı yardımcı olabilirim.
 
Üst