Samsung ile ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim

Bu konuyu okuyanlar

Brasco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Samsung akilli telefonlarıyla ilgili sorularınızı nacizane cevaplayabilirim. Özellikle almak isteyenler ama aklında soru işareti olanlar için açtım konuyu. Uzmanı değilim lakin Samsung un 9-10 modelini kullanmış biri olarar yardımcı olmakn sterim.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Samsung akilli telefonlarıyla ilgili sorularınızı nacizane cevaplayabilirim. Özellikle almak isteyenler ama aklında soru işareti olanlar için açtım konuyu. Uzmanı değilim lakin Samsung un 9-10 modelini kullanmış biri olarar yardımcı olmakn sterim.
9-10 derken

ysnplt

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Samsung Galaxy s7 edge iyi mi
Samsung Galaxy a serisi iyi mi

Brasco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
note 4 ü severmisin
Çok sevmem. Nedeni ise çıktığı zaman 2014 olması lazım fiyatı o zaman koşullarinda pahalıydi 2400 lira gibi bir fiyatı vardı ve samsung un o zamanlarda touchwiz arayüzü problemleri devam ediyordu. Telefonu aldiği zaman 4 5 ay kullandiktan sonra ciddi hantallaşma yaşanabiliyordu ve rakipleri daha ucuz fiyata ayni kalibrede telefonlae üretmişti yani o zamanda o fiyata tercih etmezdim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

S7 serisini kullanmadım sebebi ise S6 mı çıktıktan 5 ay sonra almamdı s7 zaten 6 7 ay sonra çıktı ve arasinda çok bir fark görmedim S8 i bekledim ve iyi ki beklemişim tasarım olarak çıta atlamıs bir modele S6 danngeçmek beni cok memnun etti

---- Mesajlar birleştirildi ----

S7 serisini kullanmadım sebebi ise S6 mı çıktıktan 5 ay sonra almamdı s7 zaten 6 7 ay sonra çıktı ve arasinda çok bir fark görmedim
Samsung Galaxy a serisi iyi mi[/QUOTE
A serisi Samsung un orta segmente hitap etmek için çıkardıği bir seri. Genellikle bir yada iki onceki amiral gemisinin ozellikleri entegre edilerek çıkarılan bir seri. A serisine yorum yaparken tek baz alinması gereken fiyat performans kriteridir. A serisi de bu açıdan çok iyi randiman alinabilicek bir seridir. Zaten artık yeni çıkan A serileri bir çok beklentiye karşılık verebilicek kalibrete üretilmekte.

Son düzenleme:

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Çok sevmem. Nedeni ise çıktığı zaman 2014 olması lazım fiyatı o zaman koşullarinda pahalıydi 2400 lira gibi bir fiyatı vardı ve samsung un o zamanlarda touchwiz arayüzü problemleri devam ediyordu. Telefonu aldiği zaman 4 5 ay kullandiktan sonra ciddi hantallaşma yaşanabiliyordu ve rakipleri daha ucuz fiyata ayni kalibrede telefonlae üretmişti yani o zamanda o fiyata tercih etmezdim.
Note 4 de kullanılan touchwiz şimdiye kadarki en sade ve stabil touchwizdi. Gayette stabildi ve o zamanlar n4ün tek rakibi ip6 idi. O zamanlar ne huawei vardı nede xiaomi. N4 ün bi tane htc rakibi vardı bi tanede lg g3 vardı. Lg g3 zaten tamamen fiyasko. O gpu ya 2k ekran... cihaz açılırken dahi kasıyordu.

Aynı zamanda note4 satış rekoruyla samsungun eksiye gidişini artıya çeviren cihaz oldu...

Ayrıca o hantallaşma sorunu en son s5 de görüldü. Zaten s5 tam bir fiyasko idi. Note3 te bile 3gb ram varken s5te 2 gb ram vardı.

mobiluzman26

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Note 4 de kullanılan touchwiz şimdiye kadarki en sade ve stabil touchwizdi. Gayette stabildi ve o zamanlar n4ün tek rakibi ip6 idi. O zamanlar ne huawei vardı nede xiaomi. N4 ün bi tane htc rakibi vardı bi tanede lg g3 vardı. Lg g3 zaten tamamen fiyasko. O gpu ya 2k ekran... cihaz açılırken dahi kasıyordu.

Aynı zamanda note4 satış rekoruyla samsungun eksiye gidişini artıya çeviren cihaz oldu...

Ayrıca o hantallaşma sorunu en son s5 de görüldü. Zaten s5 tam bir fiyasko idi. Note3 te bile 3gb ram varken s5te 2 gb ram vardı.
ayrıca da note 4 kamerası ip6 nınkini tokatlar;)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,265

Kesinlikle katılıyorum hala Note 4 kullanan birisi olarak.