Samsung İ9505 wifi sorunu kesin çözümü

Bu konuyu okuyanlar

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar samsung telefonuma 4.3 güncellemsi geldikten sonra wifi bağlantı sorunu yaşıyodum epey bir uğraştan sonra kesin çözümünü buldum,bu sıkıntıda olan arkadaşlara inşallah faydam olur
öncelikle bilgisayarımıza Cf Auto-jflte-jfltexx Gtİ9505 dpsyasını indiriyoruz,daha sonra Philz-touch-5.18.9.İ9505 tar md5 dosyasını indiriyoruz daha sonrada Wifi Trick dosyasını indiriyoruz,bu dosyaları nasıl bulucam derseniz google yazarsanır ilk çıkan sitede download mevcut
daha sonra,Wifi trick dosyasını telefonun sd kart bölümüne kopyalayın, odin programı ile önce Cf Auto-jflte-jfltexx Gtİ9505 dosyasını odin pda kısmından telefonu download modunda iken yüklüyoruz ,telefonumuz root lu olucak daha sonra Philz-touch-5.18.9.İ9505 tar md5 dosyasını yine telefonun download modunda pda kısmından yüklüyoruz,daha sonra telefonu recovery modunda (ses açma tuşu,menü tuşu,güç tuşlarına basılı tutun) ordan sd kart kısmından wifi trick dosyasını yüklüyoruz ve telefonumuz artık wifi sorunu çözülmüştür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sd carddan wifi trick dosyasını yüklemeyi detaylı anlatabilirmisin. ben denedim ama dosyayı görmüyor tel.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm wifi trick cihaz görmüyor daha detaylı anlatırsan sevinirim sorunu çözemiyorummm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cihazı normal bir sekilde acın. Hafıza kartındaki wifi trick dosyasını telefon hafızasına kopyalayın sonrasında tekrardan o modda cihazı acın. Dosyayı görecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar hepinize gönülden tşkler yardımınız için 3 aydı çılgına dönmüş nerdeyse s4 dü parcalıyordum on defa yazılım yukledim değiştirdim olmadı ama sizin yardımınız ve özveriniz sayesinde tlfonu kurtardık wifi acıldı tşkkürler elinize emeğinize sağlık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
görsel bir şekilde adım adım anlatabilir misiniz rica etsem?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
daha detaylı anlatırmısınız lütfen resimili veya video şeklinde ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Philz-touch-5.18.9.İ9505 tar md5 dosyasını indiremiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaşlar bu konu benimde başımı çok ağrıtmıştı bu yüzden nasıl bir dert olduğunu çok iyi bilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Slm. Bende canada ürünü sgi-337m model telefon var acaba bunun içinde bilgi verirmsiniz