Samsung Gear S2 Almalımıyım?

Bu konuyu okuyanlar

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba arkadaşlar, gear s2 giyilebilir akıllı saat dikkatimi çok çekiyor. Araştırdım sport modeli farklı mağazalarda değişken fiyatları var ancak 800 liraya bulunuyor. Bu saati simdi almalimiyim yoksa gear s3 modelinin. Cikmasina 3 ay. Kalmisken beklemeli miyim?
Yani yeni çıkan saat 800 tl bantinda olursa s2 almaya gerek yok. Ancak hem daha pahalı hemde cok fark olmazsa bu sefer daha da ucuzlamis s2 alma fırsatım olucak. Fikirlerinizi bekliyorum.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Yazan Kimse yok mu arkadaşlar :)

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bekleme kararını verdim, teşekkürler

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Gear s2 her ne kadar çok güzel olsada yeni modelin çıkacak olması acelen yoksa beklemen konusunda daha yararlı olacaktır. Çünkü gear s2 de bir çağ atlama oldu bu atlama devam edebilir. Bu yüzden ben acelen yoksa beklemeni öneririm.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Gear s2 her ne kadar çok güzel olsada yeni modelin çıkacak olması acelen yoksa beklemen konusunda daha yararlı olacaktır. Çünkü gear s2 de bir çağ atlama oldu bu atlama devam edebilir. Bu yüzden ben acelen yoksa beklemeni öneririm.
Anladım kesinlikle öyle hic olmadi daha da gelismis bir hali gelicek, 3 ay gibi bir süre kalmisken beklemek mantıklı geldi. Biraz sabırsızlanıyorum ancak bakalm.. İnşallah çok üst fiyatlar ile girmez :)

Yunus Emre Aytemur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
gear s2 kullanıyorum gayet güzel ancak uygulamalar çok yetersiz.Örneğin telefona bildirim gelmediği sürece whatsapp bakamıyorsunuz-apple watch alanı öneririm eğer iphone kullanıyorsan.

M

Murat Burç

SDN Okuru
gear s2 kullanıyorum gayet güzel ancak uygulamalar çok yetersiz.Örneğin telefona bildirim gelmediği sürece whatsapp bakamıyorsunuz-apple watch alanı öneririm eğer iphone kullanıyorsan.
Apple watch uygulamarı tek başına bile çalıştıramıyor hocam neyin kafası bu gear s2nin rakibi olamaz