Samsung Galaxy Wonder Nam-ı Diğer Galaxy W

Bu konuyu okuyanlar

EknCn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefonu almak istiyorum. Kullanan arkadaşlardan artılarını ve eksilerini öğrenmek istiyorum ve telefona ICS güncellemesinin gelip gelmeyeceğini merak ediyorum.

svskskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
512mb remin 350mb sini kullanabiliyorum ve 300mb zaten sistem kullanıyor ve 50mb ile hiç bir oyun donmadan kasmadan çalışmıyor. buraya cok iyi cok hızlı harika s2ye rakip gibisinden yazan arkadaşlar neye göre yazıyorlar acaba cok merak ediyorum. cektiğiniz fotoğrafları pcye atıp yakınlaştırdığınız zaman fotoğraf çözünüyor. kimse para vermesin ben verdim pişman oldun hiç iyi bir cihaz değil

--- Mesaj Güncellendi ---

ayrıca ics falan da gelmeyecek arkadaşım parana yazık etme git htc wildwire s al daha iyi bundan

unxyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sana 50 degil 220 civarı kalıyor ancak neden 512 olamsına karsın 350 sini kullanıyoruz bilen varsa cevaplayabilirmi

serhat1763

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar Galaxy W de ses sorunu var diye duydum iyi araştırın alternatif olarak sony ericsson neo v ye bakın fiyatı bitbirine yakın buradan bakın http://adf.ly/8x9bZ

LeoMessi1037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Babam kullanıyor,ses sorunu var 2 defa garantiye gitti ancak düzelebildi yine de arada yapıyor.Biraz sorunlu bir alet çokta araştırmadım.Fakat daha iyi telefonlar var buna bağlı kalma bence dostum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar telefon alacagm . Android ve wp8 konusunda kararsizim. Telefonu mesajlasmak internete girmek oyun oynamak icun kullanacagm . Androidi tablette klandm ama telefinda alirsam ilk olacak . Telefonda dusuncelerim galaxy s3 mini galaxy ace2 nokia lumia 620 ve 720 . Kafam cok karisik sizin de onerileriniz varsa ve bilgilendirirseniz sevinirim . Simdiden tesekkurler.

ümmet:D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar telefon alacagm . Android ve wp8 konusunda kararsizim. Telefonu mesajlasmak internete girmek oyun oynamak icun kullanacagm . Androidi tablette klandm ama telefinda alirsam ilk olacak . Telefonda dusuncelerim galaxy s3 mini galaxy ace2 nokia lumia 620 ve 720 . Kafam cok karisik sizin de onerileriniz varsa ve bilgilendirirseniz sevinirim . Simdiden tesekkurler.

Tasarım ve kamera önemliyse lumialara yönel ama arada Bi çekerim gerisi önemli değilse s3 mini derim ama lumialarda da oyunlar geldi yeni yeni ben oynuyorum. Ama s3mini alırsan 1yıl sonra kasmaya başlat sıkıntı çıkar malûm android işte ama ben lumia 720 alırdım. Senin yerinde olsam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tasarım ve kamera önemliyse lumialara yönel ama arada Bi çekerim gerisi önemli değilse s3 mini derim ama lumialarda da oyunlar geldi yeni yeni ben oynuyorum. Ama s3mini alırsan 1yıl sonra kasmaya başlat sıkıntı çıkar malûm android işte ama ben lumia 720 alırdım. Senin yerinde olsam.
Cevabın için teşekkür ederim . ben genelde mesajlaşmak oyun oynamak internete girmek için kullanacağım. şarjı ve kasmaması da önemli ve alınca 2-3 yıl kullanmak isterim . çok sordum biliyorum ama lumia 720 nin marketi ve kapağının çıkmaması sorun mu ? kullanımı nasıl ? :blush::blush:

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Custom rom atarsanız telefon canavar oluyor. 2ghz a kadar çıkabiliyor. most wanted ı bile kasmadan oynayabiliyorsunuz .

ümmet:D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevabın için teşekkür ederim . ben genelde mesajlaşmak oyun oynamak internete girmek için kullanacağım. şarjı ve kasmaması da önemli ve alınca 2-3 yıl kullanmak isterim . çok sordum biliyorum ama lumia 720 nin marketi ve kapağının çıkmaması sorun mu ? kullanımı nasıl ? :blush::blush:

Kasma sorunu olmaz. Ben kullanmadım ama wp8 ekosistemi olarak düşünürsek. :) Şarj 2000 mah sanırım, aşırı oyun oynamazsan seni 1 gün idare eder. Destek bakımından 1-2 yıl kesin destek alır. Marketi sıkıntı etme işe yarar uygulamalar var. Kapağının çıkmaması pek sorun yaratmaz diye düşünüyorum.

sadsad3318

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim şuan telefon elimde kullanıyorum fakat ne pişmanım derim ne de al baya bi kasma sorunu var öncelikle buna hazırlıklı ol oyun performansının galaxy aceden farkı yok fakat günlük hayatta işini görebilir çok kullanmayacağım diyorsan

talha1235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy wonder pwk nam - i deger degil 512 mb ramiyle ve tek cekirdegiyle zaten olu dogan bir telefon ics almasi ise yuzde 1 imkanaiz