🔥 Öne Çıkan Konular

Rehber Samsung Galaxy Watch 4 Telefon Olmadan Nasıl Kullanılır?

Bu konuyu okuyanlar

magnify

localhost
Katılım
10 Kasım 2021
Mesajlar
189
Reaksiyon puanı
112
Puanları
43
samsung_galaxy_watch_4_classic_image_1628691493900.jpg


Galaxy Watch serisi gibi modern akıllı saatler, akıllı telefon olmadan da kullanılabilir ve bu özelliği nasıl etkinleştireceğiniz konusunda size yol göstereceğiz. Samsung Galaxy Watch 4 ve Samsung Galaxy Watch 4 Classic akıllı saatler ağustos ayında tanıtıldı ve Türkiye'ye ulaştı. En yeni Galaxy Watch akıllı saatler, yalnızca Bluetooth ve LTE seçenekleriyle gelir. LTE varyantı, veri bağlantısı sayesinde bağımsız bir varyant olarak işlev görebilirken, yalnızca Bluetooth modeli, Galaxy Wearable uygulaması ile eşleşme gerektirir. Ancak, bir cep telefonuna bağlanmadan Galaxy Watch'ı kullanmanın bir yolu var.

Samsung Galaxy Watch 4 Telefon Olmadan Nasıl Kullanılır?​

Samsung Galaxy Watch kullanıcıları, dağa tırmanma veya egzersiz gibi açık hava etkinliklerini yapmak için cep telefonuna bağlanmadan da akıllı saati kullanabilirler. Galaxy Watch, ilk kez açtığınızda veya sıfırladığınızda bir mobil cihaz olmadan kullanılabilir. Galaxy Watch'ınızı bir mobil cihaza bağlamadan kullandığınızda bazı özelliklerin kullanılamadığını unutmamak önemlidir.
  1. Samsung Galaxy Watch 4 / Samsung Galaxy Watch 4 Classic'i açın.
  2. Ekranın alt kısmındaki ? simgesine dokunun.
  3. Uyarıyı okuyup kabul edin.
  4. Hüküm ve koşulları okuyun ve kabul edin.
  5. Samsung hesabınızla giriş yapın. (veya Atla'yı seçin.)
  6. Bölgenize göre bir saat dilimi belirleyin. (Türkiye için GMT+3)
  7. Samsung ayrıca verileri geri yüklemek veya yedeklemek için bir PIN belirlemenizi isteyecektir.
  8. Uygulamalar ekranında, Ayarlar > Telefona bağlan > Onay işareti simgesine tıklayın ve Galaxy Watch'ı mobil cihaz olmadan kullanmak için PIN girin.
 

Son mesajlar

Üst