Öneri Samsung Galaxy Watch 4 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Merhabalar. Başlıkta da gördüğünüz gibi Galaxy Watch 4 alınır mı? İnternette baktığımda genelde pek beğenilmemiş. Almakta istiyorum ancak yapılan yorumlar beni çok kararsız bıraktı. Siz olsanız alır mıydınız? Yoksa boşa para harcamak mıdır?

Reaksiyon puanı
114
Şahsen o fiyat bandında Apple Watch 3 yada 4 alırdım. samsung'un saati iyi hoş da kadranları vesaire tatmin etmiyor

Okangules

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Şu an ne alınır bilemem. Çünkü fiyatlar o kadar arttı ki diyecek söz bulamıyoruz. Ama illaki alacam diyorsan Galaxy Watch 4 iyi bir ürün.

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Şahsen o fiyat bandında Apple Watch 3 yada 4 alırdım. samsung'un saati iyi hoş da kadranları vesaire tatmin etmiyor
Hocam Apple Watch için telefonunuzun da Iphone olması lazım. Benim de Samsung telefonum olduğu için maalesef alamıyorum. Apple Watch güzel bir saat ancak onun için Iphone lazım.
Hangi telefonu kullanıyorsunuz?
Telefonum Samsung.
Şu an ne alınır bilemem. Çünkü fiyatlar o kadar arttı ki diyecek söz bulamıyoruz. Ama illaki alacam diyorsan Galaxy Watch 4 iyi bir ürün.
Peki aldığıma pişman eder mi? İnternette ortalama 2500 TL'ye satılıyor. Eğer "iyi ama bundan daha iyi bir saat var" diyorsanız, önerilerinize açığım.

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
Hocam Apple Watch için telefonunuzun da Iphone olması lazım. Benim de Samsung telefonum olduğu için maalesef alamıyorum. Apple Watch güzel bir saat ancak onun için Iphone lazım.

Telefonum Samsung.

Peki aldığıma pişman eder mi? İnternette ortalama 2500 TL'ye satılıyor. Eğer "iyi ama bundan daha iyi bir saat var" diyorsanız, önerilerinize açığım.
O zaman alınır. Telefon markanıza ait olan bir saat almanız en sağlıklısı olacaktır.

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Son düzenleme: