Samsung Galaxy Tab İncelemesi, Fiyatı, Özellikleri!

Bu konuyu okuyanlar

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
inceleme çok güzel olmuş.
vardığım sonuç: cihaz donanım ve yazılım olarak güzel ama ergonomik olarak amaçsız.

kitap okumak için fazla pahalı, laptop için zayıf, telefon için büyük ama hava atmak için güzel.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ben biraz daha samimi olarak deneyimlerimi paylaşayım;

bir kere laptop'umun yerini asla tutamaz. çok fazla özgürlük vermiyor bana.

koltuğa oturdunuz evinizde, zaman geçirecek bir şeyler arıyorsunuz, o zaman muhteşem bir cihaz işte.

tarayıcıdan sitelere girip haber falan okuyorsunuz, youtube'da takılıyorsunuz biraz, twitter facebook falan derken gerçekten çok eğlenceli geçiyor.

telefonumun yerini de asla tutamaz. ama telefon özelliğinin olması iyi. görüntülü konuşma sırasında epey keyif alabilirsiniz mesela.

bir de ben mi becermedim nedir, mesela bu cihaza gmail hesabı yüklüyorsun. silmek istediğin zaman silemiyor ve fabrika ayarlarına dönmen lazım diyor.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Güzel ve açıklayıcı bir inceleme olmuş :)

HTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz güzelmiş, fakat fiyatını göremedim?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
beğenmenize sevindim. cihaz bir süre daha kalsaydı ipad ile olan kıyaslamasını yapacaktım ama hürriyet gazetesine gitti :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
önce sdn sonra hürriyet :D bir de onlar incelesin bakalım.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Güzel Bir İnceleme Olmuş Gerçekten Bu Ürün Hakkında Bir Çok Şeyi Merak Ediyordum (Webdeki Flash) ve Telefon Özelliğinin Kullabilirliğini . Hakkı ' Malesef Video da Bir Telefon Görüşmesi Yapmanı Bekledim Hatta Sonuna Kadar Video da Ofisten Biri ile Görüntülü Arama Yapacağını Zannediyordum Ama Video Bitti !

Ağzına Sağlık Güzel ve Detaylı Bir İnceleme Olmuş Bu Ürünüde Benim Favorilerim Listesine Soktun . IPAD 2 inci Sıraya Düştü!

yusuff3f5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPad ile samsung galaxy tabi kıyaslamak altinla gümüşü kıyaslamak kadar saçma sapanca bir davranış!!! Ayrıca dilerseniz fikrinizi belirtmeyin de buna izleyici karar versin!! iPad e dil uzatacak bir sistem ve ondan daha üstün olacak bir tablet tanımıyorum!! iPad bu isin üstadı ve oncusudur!! Sizin yaptığınız kendini bir halt sanan bay tekerlek fizikçi ile Albert Einstein i kıyaslamak gibi... Yavaş gelin beyler... Tablet pc nin mimari apple dir, daha ötesi yok...

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
iPad ile samsung galaxy tabi kıyaslamak altinla gümüşü kıyaslamak kadar saçma sapanca bir davranış!!! Ayrıca dilerseniz fikrinizi belirtmeyin de buna izleyici karar versin!! iPad e dil uzatacak bir sistem ve ondan daha üstün olacak bir tablet tanımıyorum!! iPad bu isin üstadı ve oncusudur!! Sizin yaptığınız kendini bir halt sanan bay tekerlek fizikçi ile Albert Einstein i kıyaslamak gibi... Yavaş gelin beyler... Tablet pc nin mimari apple dir, daha ötesi yok...

noluyo arkadaşım sakin ol ipad i sen mi icad ettin?

Hakkı Alkan bence çok güzel bir inceleme olmuş.Bu inceleme konusunda biraz sıkıntı vardı sdn de hatta tartışmasıda baya olmuştu ki bende eski inceleme yöntemlerini beğenmeyenler arasındaydım. Ayıntılı bilgi, samimiyet ve güzel anlatımıyla sdn bu konuda kendini düzeltmeye başlamış.

8 mbt sınırsız internetim olmasına rağmen ttnet sagolsun açmadı videoyu bende indirdimde ancak öle izledim meraktan :)

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Ya böyle takım taraftarı gibi marka taraftarları yok mu, çok itici geliyorlar insana. İlk yapan her zaman en iyi yapan olsaydı Motorola bugün bu seviyelerde olmazdı.
http://www.buzlu.org/dunyadaki-ilk-cep-telefonu/

Bir de şu iki dediğin çelişiyor.
"Ayrıca dilerseniz fikrinizi belirtmeyin de buna izleyici karar versin!!" ve "Sizin yaptığınız kendini bir halt sanan bay tekerlek fizikçi ile Albert Einstein i kıyaslamak gibi... Yavaş gelin beyler... Tablet pc nin mimari apple dir, daha ötesi yok..."

Bırak o zaman neyi neyle kıyaslayacaklarına insanlar karar versin.

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5

Tablet PC nin mimarı ne Apple'ı ,Microsofttur.Apple kimseye duyurmadan fikir çalışlarına da güzel bir örnektir...

iPad ve Galaxy Tab'a tablet pc denmesini doğru bulmuyorum.PC diyorsan içinde gelişmiş bir sistem olacak.Windows veya Linux gibi...

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144

iPad mi satın aldın yoksa :D

sinani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Açıkcası bu tür ürünleri evde zaman geçirmek için kullanmayı saçma buluyorum. Sonuçta evde zaten laptopun veya masaüstü pc ile aynı şeyleri yapabilirsin. Bu tür ürünlerin asıl gerekliliği büyük şehirlerde yolda en az 30 dakika gibi bir süre geçiriyorsan ortaya çıkıyor. Mesela hergün idoyla seyahat yapıyorsan ozaman bu ürünü taşımak hiç bir şekilde zor gelmiyecektir. Ayrıca tablet pc leri bluetooth kulaklıkla kullandığın sürecede telefonla konuşmak garip gözükmeyecektir.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
para konusunda bir sıkıntın yoksa evde de oldukça keifli oluyor. benim gibi tuvalete cep telefonu ile giden biriysen, laptop kadar ağır olmayan ama ekranı daha büyük bir cihaz her zaman daha faydalı olacaktır. tuvalet örneği de süper oldu bu arada ama bizde yalan yok :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
En güzel yanı yatakta yorganın altına rahatlıkla girebiliyor olması olsa gerek :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Şey yani hani uykun gelir yatarsın yattığın anda uykun kaçar kalkamazsın... o durumlarda E-BOOK okuyup uyku getirmek için dedim di :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
sayfaları çevirirken dikkat et de kitabı yırtma o zaman :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
:) bir tane Galaxy Tab'ımız olsa ben ona zarar gelmesin diye eldivenle kullanır ipek sandık içinde saklardım :D Neyse bekleyelim biraz daha fiyatı düşer diğer markalarda piyasaya sürdükçe diye umut ediyorum :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255

dikkat fanboy çıkabilir hatta çıkmış bile :D

galaxy tab bu kadar bariz şekilde üstünken ipad'i öne geçirmek için sivri cümleler ve bariz yalan beyanlar yetmez.

galaxy tab'ın tek eksiği senin gibi fanboylar :D

sinani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalnız ipad 2 de kamera ve usb eklentisi olursa açıkcası bende piyasada rakipi kalacagını düşünmüyorum. Samsung galaxy tab in ekranı bence çok küçük. Madem cebinde taşıyamıcaksın ozaman büyük olmasında sorun yok hatta ekranın büyük olması daha iyi. Sadece ağırlıkları önemli olabilir ama onun da aralarında çok fark olacagını düşünmüyorum.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
İPad 2'yi ben de merakla bekleyenler arasindayim.