Samsung galaxy tab gt-p1000 ile kieste güncelleme yaparken sorun çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

flinces_boy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 9 aydır samsung galaxy tab gt-p1000 kullanıyorum ama samsung kiesi yeni indirdim.Cihazımı bağlayıp girdiğimde bir güncelleme gözüktü doldu doldu bir yerden sonra dolmadı bekledim belki 50 dakika ama dolmadı ben de kabloyu çıkardım download mod açık en son sonra bilgisayar ile telefon arasında ünlem olan bir resim gözüktü ve kies te üretici güncellemelerini düzeltme gibi bir ekran çıktı kabul ettim ama kurtarıcı modun açık olduğundan emin olun dedi ben nasıl açıldığını bilmiyorum .ikincisi ise cihazımı nasıl eski haline geri getirebilirim .lütfen yardımcı olun umarım zarar vermemişimdir

GÖREN LÜTFEN CEVAP YAZSIN CİHAZA BİR ŞEY OLACAK DİYE ÇOK KORKUYORUM !!!!:crying:

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Sakin ol en kotu servise gider. Cihaza reset atmayi denedinizmi cihaz acik mi ? Kullanilir halde mi yani ?

flinces_boy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cihaz açılmıyor ve en şu an reset atmayı bile bilmiyorum genelde email dir facebooktur kitap okumadır müzik vb işlerinde kullanıyorum detayları pek bilmiyorum ve reset nasıl atılıyor

MrBronze

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cihazını fazla gecikmeden servise götür .

msaatci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,
odin ile güncelleme yaparken sistem kilitlendi. ve gt-p1000 in ekranında sadece telefon ve pc görüntüsünün ortasında sarı üçgen içerisinde ünlem işareti çıkmakta. bu konuda ne yapabilirim? servise gitmeden çözebilir miyim?