Samsung Galaxy Tab 3 Odin Mode Sorunu (SM-T310-315)

Bu konuyu okuyanlar

ardaaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar,
SM_T315 bir Samsung Galaxy tab3'üm vardı. Kullandığımda şifre vardı şifreyi unutmuştum biri ben yaparım diyip tableti root mu ROM gibi bir şey yapmış ve işlem yarıda kalmış tamamlanamamış. O yüzden tabletin. Aç kapa tuşu + ses kapama tuşu+ orta tuşa basılı tutunca odin modda takılı kalıyor. Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Telefonculara götürdüm ve "o işlem yarıda kaldıysa artık tablet iflah olmaz" Dediler.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar,
SM_T315 bir Samsung Galaxy tab3'üm vardı. Kullandığımda şifre vardı şifreyi unutmuştum biri ben yaparım diyip tableti root mu ROM gibi bir şey yapmış ve işlem yarıda kalmış tamamlanamamış. O yüzden tabletin. Aç kapa tuşu + ses kapama tuşu+ orta tuşa basılı tutunca odin modda takılı kalıyor. Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Telefonculara götürdüm ve "o işlem yarıda kaldıysa artık tablet iflah olmaz" Dediler.
Yardımlarınızı bekliyorum.
sammobile adlı siteden uygun yazılımı indirip odin ile yükleyebilirsin. Başıma birçokkez geldi .

ardaaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firmware for Samsung SM-T315 Buradan indirebilir ve odinle yükleyebilirsin
can't open serial(com) hatası alıyorum ve start dediğim zaman (succeded 0 / failed 0) yazıyor. Bilgisayara tableti bağladığım zaman bağlanma sesi geliyor ancak bilgisayarım'a girince hiç görmüyorum tableti. Odin görüyor ancak bir işlem yapamıyor. anlamadım gitti