ozudogru52

Öğrenci
Arkadaşlar şarj yetmiyor ne yapıyorsunuz bu durumda batarya yenileyen var mı etkisi oldu mu ben de yenilemeyi düşünüyorum

yolcu35

Profesör
Arkadaşlar şarj yetmiyor ne yapıyorsunuz bu durumda batarya yenileyen var mı etkisi oldu mu ben de yenilemeyi düşünüyorum
Reis üstteki mesajlarda hangi uygulamaları devre dışı bıraktığımın ekran görüntüsünü attım. Bende bir problem yok. Eve gittiğimde %60 civarında şarj oluyor telefonda. Telefon kaç aylık ? Eskidiyse baya batarya yenilemek daha iyi olur.

ozudogru52

Öğrenci
Reis üstteki mesajlarda hangi uygulamaları devre dışı bıraktığımın ekran görüntüsünü attım. Bende bir problem yok. Eve gittiğimde %60 civarında şarj oluyor telefonda. Telefon kaç aylık ? Eskidiyse baya batarya yenilemek daha iyi olur.
Telefonu alalı 2.5 seneden fazla oldu ama 1. senesinde batarya değişmişti garantide

egee358

Asistan
Zamanında 4500 liraya iphone 8 plus almayıp da 5500 liraya s9 plus alıp şimdi 2500 liraya satmaya çalışanlar klubu olmasın bu

yolcu35

Profesör
Zamanında 4500 liraya iphone 8 plus almayıp da 5500 liraya s9 plus alıp şimdi 2500 liraya satmaya çalışanlar klubu olmasın bu
Zamanını bilmem. Ben 5 ay önce katıldım. 4700 liraya ikinci el iphone 8 plus yerine 3000 liraya ikinci el s9 plus alan olarak. Ama ayfon abi ya diyenlerden değiliz😀😀😀

soykan44

Öğrenci
Yeni güncellemeden sonra her aramada, her mesaj (sms) da bu hata çıkıyor...

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201029-173641_Settings.jpg
    Screenshot_20201029-173641_Settings.jpg
    25.6 KB · Görüntüleme: 24