Samsung Galaxy S8'in şarj olması 2 saat sürüyor!

Bu konuyu okuyanlar

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Merhaba... Telefonumu şarja taktıktan sonra tahmini şarj bitiş süresinin 1 Saat 35-40 Dakika olduğunu söylüyor sistem fakat, 2 Saati bile aşıyor ve uzun sürüyor... Telefonu alalı daha 1-2 ay oldu ve şu aralar şarjda yavaşlama var... Bu yavaşlama cidden sinirimi bozdu. Sanki hızlı şarj değilde normal şarj gibi çalışıyor. Gelişmiş ayarlardanda hızlı şarj özelliğinin aktif olmasına rağmen bu sorun var. Yavaş şarj oluyor. Bu sorun neden kaynaklı olabilir? Kabloda herhangi bir arıza yok. En son bir Android güncellemesi geldi onu yaptıktan sonra böyle oldu diye düşünüyorum pek emin değilim ama...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu ben ilk aldığımda 1 saat 30-35 dkda hızlı şar4j oluyordu şuan 1 saat 25 dkda şarj oluyor. Ama kablo şarjı uzadı biraz belki kablodandır benim. Ama o zaman hızlı şarj daha da hızlanmazdı.
Cihazda verilerini yedekle bi format at bakalım ne olacak. Yedekleri yüklemeden bi şarj et

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Yahu ben ilk aldığımda 1 saat 30-35 dkda hızlı şar4j oluyordu şuan 1 saat 25 dkda şarj oluyor. Ama kablo şarjı uzadı biraz belki kablodandır benim. Ama o zaman hızlı şarj daha da hızlanmazdı.
Cihazda verilerini yedekle bi format at bakalım ne olacak. Yedekleri yüklemeden bi şarj et
Bu arada işin ironik tarafı, tahmini şarjda 1 Saat 30 Dakika sonra şarj bitecek diyor ama artık tahmini şarjın dedikleri doğru olmuyor. Yani 2 saati bile geçiyor gerçek şarj testlerimde... Oysaki telefonu ilk aldığım zamanlarda gerçekten 1 Saat 30-35 dakikada şarj işlemini tamamlardı ve tahmini şarj gerçekten doğruluğunu ispatlardı. Şimdi şarja taktığımda bu doğruluk yok.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
S8 in menülerini içeriğini falan bilmiyorum ama quick carge özelliğini kapatmış falan olabilir misin?. Ve ya herhangi bir uygulamadan olabilirmiki.