Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

ene49

Asistan
Hücre askıda şarz sorunu düzeleceğine daha çok artmış.
Telefon beklemede iken kullandığından daha çok şarj gidiyor nerdeyse:mad:

sahinilkr

Üyecik
Merhaba arkadaşlar s7 edge kullanıyorum garantisinin bitmesine 10 gün var ve telefonu salladığımda içinden küçük bir tıkırtı sesi geliyor sanki içinde bir şey sökülmüş ya da yerinden çıkmış gibi sizce garantiye göndermelimiyim. bir de bazen telefonu şarja bıraktığımda çok ısınıyor ve çook yavaş şarj oluyor şöyle diyim 1 saatte %5 gibi

oguzhanuyar

Üyecik
Merhaba arkadaşlar s7 edge kullanıyorum garantisinin bitmesine 10 gün var ve telefonu salladığımda içinden küçük bir tıkırtı sesi geliyor sanki içinde bir şey sökülmüş ya da yerinden çıkmış gibi sizce garantiye göndermelimiyim. bir de bazen telefonu şarja bıraktığımda çok ısınıyor ve çook yavaş şarj oluyor şöyle diyim 1 saatte %5 gibi
Bence göndermelisiniz aksi taktirde uğraşırsınız kullanıcı hatası deseler bile nedeni öğrenirsiniz

---- Mesajlar birleştirildi ----

İsterseniz telefonu hücreselini ekranı kapattığınızda kapatan uygulamalar var bunları deneyebilirsiniz gayet akıcı ve işlevseller

---- Mesajlar birleştirildi ----

İsterseniz telefonu hücreselini ekranı kapattığınızda kapatan uygulamalar var bunları deneyebilirsiniz gayet akıcı ve işlevseller

Son düzenleme:

nhtklc

Üyecik
S7 bluetooth sorunu yaşayan var mı. Taşınabilir Hoparlöre bağlanamıyorum mesela.araca da android auto ile bağlanıyordum artık bağlanmıyor.

Eren6567

Üyecik
Bir sey sorucaktım 4 aydır s7 edge kullaniyorum home butonu üstlerinden çok az soyuldu sizdede öyle sorun varmı bu sorunu nasıl çözcez

ene49

Asistan
S7 edge bilmiyorum ama düz S7 hiç iyi olmadı.
Cihaz boşta ve hücre askıda ekran kadar şarj yiyor.

oguzhanuyar

Üyecik
Oreo s7 edge için hiç iyi gelmedi adeta baştan aşağı batarya katili ve arka işlem yoğunluğu doldu tamam önceden de vardı ama oreo sonrasında daha da arttı

oguzhanuyar

Üyecik
selamlar herkese öncelikle 2 sene oldu ve her hangi bir pil sorunu ile karşılaşmamıştım telefonumun fakat ölçüm sonucu 3600 mAh olan pilim suan 2970 seviyelerinde benim adıma guzel bir değer fakat yarın servise gidecegim ve pilin ölçülmesini ardından değişimini talep edeceğim bakalım bana garanti ile yardımcı olabilecekler mi ?

murty

Üyecik
Herkese merhaba

S7 edge için yazıyorum. Son güncellemeden sonra cihazın pil ömrü çok azaldı. Bunu ancak fabrika ayarlarına çevirerek mi düzeltebilirim? Başka bir yöntemi var mı bildiğiniz?

Son mesajlar