Samsung galaxy s7 kasiyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaslar eylul 2017 de aldigim s7 oyunlarda kasiyor. Pubg gibi oyunlardada, düşük boyutlu oyunlarda bile oyun modunu vs açtım çözüm olmadi. ne yapabilirim cihaz orjinal rom vs yok

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Anladığım kadarıyla cihazda orjinal rom yok birde diğer orjinal özellikleri yok.Kasması normal.Birde gereksiz uygulamalar belleği sömürüyorsa.İşlemci yoruluyordur.

Reaksiyon puanı
1
Cihaz aldigim gunki gibi hic ellemedim valla 2 tane oyun birde sosyal medya uygulamalari var 12 gb da bos alan var
Anladığım kadarıyla cihazda orjinal rom yok birde diğer orjinal özellikleri yok.Kasması normal.Birde gereksiz uygulamalar belleği sömürüyorsa.İşlemci yoruluyordur.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kasmaması lazım ben Note 5 te pugb oynuyorum sadece ısınıyor kasma falan yok ki s7 daha performanslı bi cihaz note 5 e göre

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
S7 kasıyor başlığından sonra s8 kasıyor diye bir başlık daha gelecek hazırlıklı olun ve seri tamamlanacak pardon s6'yı unutmuşum ve note serisini de:):)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
S7 kasıyor başlığından sonra s8 kasıyor diye bir başlık daha gelecek hazırlıklı olun ve seri tamamlanacak pardon s6'yı unutmuşum ve note serisini de:):)
s9 çıktı o kadar :) eğer diğer telefonlar yavaşlamazsa kullanıcılar s9a geçmez değil mi? hemen yavaşlatılması lazım güncelleme ile. aksi takdirde büyük zarar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sonra X ve 8 Plusun iOS 12 macerası ile devam ederiz değil mi?
Daha 2 ay öncesine kadar ben kullanıyordum Mortal Kombat X'de 60 FPS veriyordu cihaz. Ne kolay gömdünüz.

fatihselimyakar

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Benim s8'imi aldığımdada menüde bile takılmalar yaşıyordum.Bunun kullandığım hafıza kartından olduğunu öğrendim hafıza kartını çıkarttım.Ve denediğimde gerçekten bütün problemler geçti.Hafıza kartınızı bi kontrol edin derim.Eğer oyunları hafıza kartından oynuyorsanız ve aktarım hızı düşükse bu takılmalar donmalar muhtemelen ondan kaynaklıdır.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Sonra X ve 8 Plusun iOS 12 macerası ile devam ederiz değil mi?
Daha 2 ay öncesine kadar ben kullanıyordum Mortal Kombat X'de 60 FPS veriyordu cihaz. Ne kolay gömdünüz.
İphone X ile 8'in ios 12 macerası değil o korku filmi olacak ios 12 ile X ile 8'in ios 12'den ormanın içinde batarya ile kaçışını izleyeceğiz

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
s9 çıktı o kadar :) eğer diğer telefonlar yavaşlamazsa kullanıcılar s9a geçmez değil mi? hemen yavaşlatılması lazım güncelleme ile. aksi takdirde büyük zarar.
Ben bu filmi appledan hatırlıyorum senaryoları karıştırdın galiba