Samsung Galaxy S4 Kutu Açılımı (Unboxing)

Bu konuyu okuyanlar

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Bugün arkadaşa kliksa'dan sipariş verdiğimiz Galaxy S4'ümüz elimize ulaştı.

İlk izlenimlerim telefonu elinize aldığınızda kaliteyi elinize aldığınız hissi uyandırıyor :dirol:

Cihazı detaylı inceleyemedik ama ekran ve uygulamalar çok kaliteli duruyor. Fiyat düştüğünde almaya değer. :wink:

Buda videomuz pek amatorce oldu iş ortamımıza geldiği için :blush:

[video=youtube;p3tW3SRzkDI]http://www.youtube.com/watch?v=p3tW3SRzkDI[/video]

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
hasta yatağında inceleme yapmışın, valla helal olsun.. ellerine sağlık :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ellerine saglik emegin icin tesekkurler lakin cihazida acikken bir 5dk cekeydin oyun,video performansina bakaydik. evet nette var ama turklerin cektigi bir baska oluyor :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hayırlı olsun Kardeşim. Çok iyi inceleme. 26 saniyelikte görmüştüm. iPad 4 incelemesiydi aynen şöyleydi "Evet çok güzel bir cihaz, ekranı kayıyor, geçişler güzel, açtı" bu şekildeydi intihar etmek istedim :D
[video=youtube;9NuvIzcxCz0]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9NuvIzcxCz0[/video]

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
kliksa'nın galaxy s4 alacak olan müşterilerine süpriz hediye sözü vardı, o ne oldu @muratveb

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
kliksa'nın galaxy s4 alacak olan müşterilerine süpriz hediye sözü vardı, o ne oldu @muratveb

Dostum o da gelecek . Verecekleri hediyenin ücreti yaklaşık 300 TL civarı bişey. Hediye ise Samsung Audio Dock . Yani aslında tel 1700 civarında bir fiyata gelmiş gibi oluyor. Güzel yorumlarınızdan ötürü teşekkürler arkadaşlar. Çalışma ortamımızda çektik videoyu o yüzden cidden baya kısa oldu :D

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Dostum o da gelecek . Verecekleri hediyenin ücreti yaklaşık 300 TL civarı bişey. Hediye ise Samsung Audio Dock . Yani aslında tel 1700 civarında bir fiyata gelmiş gibi oluyor. Güzel yorumlarınızdan ötürü teşekkürler arkadaşlar. Çalışma ortamımızda çektik videoyu o yüzden cidden baya kısa oldu :D

Sgs4 un gercek satis fiyati 679 Euro yani 1591.92 TL , hediyeye ragmen halen zarardasin dostum. :D
Hayirli olsun, gule gule kullan.