Samsung Galaxy S3 Video İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Samsung Galaxy S3 Video İnceleme

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3'ü en detaylı şekilde inceliyoruz. Hem yazılı hem de video inceleme şeklindeki geniş incelememiz, S3 hakkındaki tüm sorularınızı cevaplayacak.

mazharr12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok şükür geldi inceleme videosu teşekürler SDN!!

Ghost34

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
video bulunamadı hatası alıyorum?

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
sıkıntı var dünden beri bekliyoruz :D

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Arkadaşlar video ile ilgili sıkıntı geçince tekrar aktif olacak.

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Arkadaşlar sorun çözülmüştür. Video aktif durumda. Aksaklıktan dolayı özür dileriz.

serdargvn55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler tolga bey emeğinize sağlık güzel inceleme olmuş telefon gerçekten güzel

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Beklediğim bi incelemeydi ve gayet hızlı geldi teşekkürler :)

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
internet performansından bahsederken s2 diye gaf yapmışsınız :D neyse ayın 5 i gibi gelecek kısmet olursa :D bir de hafıza kartı için 32 gb a kadar destek var demişsiniz ama 4.0.4 le exfat desteği geliyor ve 128 gb kadar sorunsuz kullanıyor diye biliyorum ben hatta xda da birçok kişi 64 gb kart almış bilginize :)

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
internet performansından bahsederken s2 diye gaf yapmışsınız :D neyse ayın 5 i gibi gelecek kısmet olursa :D bir de hafıza kartı için 32 gb a kadar destek var demişsiniz ama 4.0.4 le exfat desteği geliyor ve 128 gb kadar sorunsuz kullanıyor diye biliyorum ben hatta xda da birçok kişi 64 gb kart almış bilginize :)

hocam bir şey sorabilir miyim? şimdi mesela ben 64 gblık versiyonu aldım ve en fazla 64 gb kadar yükseltiliyor olarak varsayalım yani benim aldığım o kart kullanılmayacak mı? kullanılacaksa ne olarak kullanılacak

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
müzik resim video gibi önemli dosyalarını oraya atarsın silinme kaybol gibi problemlerin olmaz pc gibi düşün biri c sürücüsü diğeri d sürücüsü ya da harici hdd gibi :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
teşekkürler. parasını hak eden bir telefon olmuş. (tabi birkaç ay sonrasını kastediyorum. :sleep:)

Özgür Çetin

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar videoda sorun yok. Ancak yoğunluktan ve ilgiden dolayı zaman zaman takılmalar yaşanabiliyor. Teknik ekibimiz siz okuyucularımıza rahat bir seyir keyfi sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Yarım saattir izlemeye çalışıyorum, yarısını zor izledim :)

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İdm ile indirin ben öyle yaptım inmesini beklemek bile zor geldi ama kesin çözüm :)

kemxran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten Samsung aşığı biriydim bu telefonla birlikte iyice gaza geldim

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Müthiş bir inceleme olmuş. Emeğinize sağlık...

Özgür Çetin

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Videonun bulunduğu sunucuyu değiştirdik arkadaşlar. Sıkıntı olmaması lazım. Hala sorun yaşayan varsa kullandığı cihaz ve internet bağlantı türü hakkında bilgi verirse seviniriz. Optimizasyonlarımızı bu bilgilere göre yaparız.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
[MENTION=218778]tolgacem[/MENTION] , harika bi inceleme olmuş tebrik ederim

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
samsung S3 ile kendini aşmış, @tolgacem'de inceleme konusunda kendini aşmış! :)
teşekkürler, hem telefon çok güzeldi, hem inceleme...
gözüken o ki S3 satış rekoruna ulaşabilir.

ciha_n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=218778]tolgacem[/MENTION] sen o telefona videonun başında öyle vurdun ya içim gitti benim burada :D

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Merhaba arkadaşlar.
Samsung Galaxy S3 ile ilgili performans testlerini paylaştık. O yüzden oyun testi koymaya gerek görmedim. Yazılımsal bir hata olmadığı sürece Samsung Galaxy S3'de kasacak ya da çalışmayacak Android oyun yok. Bu telefonda kasan uygulama, başka hiçbir telefonda çalışmaz.

Ayrıca videoyu mobilden ve pc'den defalarca izledim. Herhangi bir hata almadık. Alınan hataların sebebi aşırı yüklenme ve yavaş internet kaynaklı olabilir. Sizler için ileriki dönemlerde çok farklı içerikler daha sunacağız.

Bizi takip etmeye devam edin :)

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
telefon guzel incelemede guzel olmuş ama alamıyoruz telefonu piyasada telefon yok (pebble blue yok)
paran olsa bile telfon olmayınca alamiyorsun :)

operatör mail gönderdi bugün 2 haftaya kadar cihaz elimize gelmeyebilir diye

sorgusual

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun donanım özellikleri harika, ancak yazılım özellikleri Apple şirketinin yaptığı gibi ilk defa kullanılan özellikler gibi anlatılmış. Galaxy S telefonunda Super Video uygulamasıyla isterseniz 1080p videoda hiç kasma olmadan POP-UP VIDEO özelliğini kullanabilirsiniz. S-Voice kadar iyi çalışan Assistant uygulaması var, arayüzünü de bir şekilde yükleyebiliyorsunuz ve çok hızlı çalışıyor. Özellikle şu pop-up video özelliğinin "dört çekirdeğin gücü" gibi gösterilmesi komik geldi. Linklerden uygulamaları deneyebilirsiniz. Telefonun zaten bu tarz pazarlamaya ihtiyacı yok başlı başına bir canavar :)

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Videonun bulunduğu sunucuyu değiştirdik arkadaşlar. Sıkıntı olmaması lazım. Hala sorun yaşayan varsa kullandığı cihaz ve internet bağlantı türü hakkında bilgi verirse seviniriz. Optimizasyonlarımızı bu bilgilere göre yaparız.

Değişiklik bazen iyidir. Ancak izleyebildik. :)