Samsung Galaxy S3 Video İnceleme

internet performansından bahsederken s2 diye gaf yapmışsınız :D neyse ayın 5 i gibi gelecek kısmet olursa :D bir de hafıza kartı için 32 gb a kadar destek var demişsiniz ama 4.0.4 le exfat desteği geliyor ve 128 gb kadar sorunsuz kullanıyor diye biliyorum ben hatta xda da birçok kişi 64 gb kart almış bilginize :)

UngaBunga

Asistan
internet performansından bahsederken s2 diye gaf yapmışsınız :D neyse ayın 5 i gibi gelecek kısmet olursa :D bir de hafıza kartı için 32 gb a kadar destek var demişsiniz ama 4.0.4 le exfat desteği geliyor ve 128 gb kadar sorunsuz kullanıyor diye biliyorum ben hatta xda da birçok kişi 64 gb kart almış bilginize :)

hocam bir şey sorabilir miyim? şimdi mesela ben 64 gblık versiyonu aldım ve en fazla 64 gb kadar yükseltiliyor olarak varsayalım yani benim aldığım o kart kullanılmayacak mı? kullanılacaksa ne olarak kullanılacak

müzik resim video gibi önemli dosyalarını oraya atarsın silinme kaybol gibi problemlerin olmaz pc gibi düşün biri c sürücüsü diğeri d sürücüsü ya da harici hdd gibi :)

Arkadaşlar videoda sorun yok. Ancak yoğunluktan ve ilgiden dolayı zaman zaman takılmalar yaşanabiliyor. Teknik ekibimiz siz okuyucularımıza rahat bir seyir keyfi sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu konuda içiniz rahat olsun.