Samsung Galaxy S3 Jelly bean 4.1.2

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

sadoece.

Asistan
@sadoece. Şuan ki sürüme göre e gibi bir fark var ?
Note 2'deki özellikler
Multiview Geldi
Note 2 Galerisi
Dosya yöneticisinde çoklu seçim yapabilme (Daha önce teker teker silip kopyalama yapabiliyorduk)

ENN GÜZELL 3 ÖZELLİK YUKARDAKİLER

izlediğiniz videodan ekran görüntüsü alma,
izlediğiniz videolarda bölüm ön izleme seçeneği ile videonun belirli aralıklarla kesme yaklaşık 12 parçaya bölüyor istediğiniz bölümden başlıyorsunuz
note 2deki paper asist (Resim düzenleme uygulaması)
Snap n go uygulaması
Jewish Calender Uygulaması..
Allshare cast özelliği
sürüş modu özelliği (önceden var mıydı bilmiyorum)
kulaklık takıldığınızda müzik ve videolar için ayrı sekme geliyor
Daha iyi yazma tahmini (Sürekli giriş özelliği kullanıyorum)

Benim fark ettiklerim ve gördüklerim bunlar kardeşim

Başka varsa yazın bizde kullanalım =)

Gördüğüm TEK SORUN facebook ve Facebook messenger uygulamasından bildirim gelmiyor..

4.1.2 versiyonunu bir aydir kullaniyorum, android supernexus romu ile yasanir,mutlaka kurup deneyin.
Sizde Facebook Bildirimleri Geliyor mu Ben yeni sürüm yükledikten sonra gelmedi kaç kez baştan yükledim olmadı eski sürümü yükledim onda geliyor.. Geliyorsa kullandığınız Romun linkini atar mısınız (Kaynağıyla beraber)

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Çok merak ettim ya.Özellikle multiview özelliği benim için çok önemli.Ama şimdi sızdırılan sürümlere güvenemiyorum.Sammobile'dan duyurulsun hemen indirip kurarım.

googlecomtr

Üyecik
Ben indirip kurdum fakat eskisine nazaran biraz daha az gidiyor gibi şarjı onun dışında gayet iyi. Rehberde de pek kasılma olmadı bende.

Not: Rom ile cihaz root lanmış oluyor ve yükledikten sonra Custom Binary Download 1 oluyor. Bu da cihazı garanti dışında bırakıyor ama Bunun da bir çözümü mevcut.

Önce cihazınıza Triangle Away programını yükleyin. Programı yükldikten sonra cihazın dil ayarlarını İngilizce ye çevrin! ( Çevirmezseniz program hata veriyor ) Daha sonra programı çalıştırın. Programa root yetkisi verin. Program dosyaları download ettikten sonra başlayacaktır. Reset flash counter yazan yere tıklayın. Cihaz yeniden başlayacaktır. Cihazınız normal şekilde açıldıysa, Cihazı Volume Up + Power + Home tuşlarına basıp açın. ODIN MODE çıkacaktır. Gördüğünüz gibi Custom Binary Download: No görünmekte. Artık cihazınıza orijinal rom yükleyerek tekrar garanti kapsamına alabilirsiniz.

ZIPKIN

Üyecik
Bu versiyon diğerlerine göre biraz karışık olduğu söyleniyor. Önceki android versiyonlarını kullanmayanlara pek tavsiye etmem.

googlecomtr

Üyecik
Türkçe dil ilk başta gelmiyor ama bir program ile download edebiliyorsunuz.
Programın adı: Language Enabler
Geliştiricinin Adı: WANAM

Android marketten ücretsiz indirebilirsiniz.

tossun21

Üyecik
HacıLar az önce yukLedim resmen ucmuslar Bu cihaza telefon demek ana avrat sövmek qibi bisi ßence kesinLikLe hemen 4.1.2yukLeyın sorusu oLan varsa cvpLarım Cok tavsiye ediyorum...

googlecomtr

Üyecik
Aslında multi view özelliği felan hoş şeyler ama asıl önemli olan bence pil ömrü. Forumlarda da en çok şikayet edilen şey genelde cihazların pil ömrüdür. Şu soruna bir çözüm bulamadılar gitti valla. Google Android sürümünü güncelledikçe pil ömründe sanki azalmalar oluyor gibi yada bana öyle geliyor.

sadoece.

Asistan

merak edenler için multiviewin ekran görüntüsünü aldım
hem multiviewden bir görüntü hem de galeriden :)
googlecomtr kardes romun linki ?

Son mesajlar