Samsung galaxy s3 arka kapak

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar dun fark ettimki beyaz s3 umun kapla kullandigim halde arka kapagindaki vernik catlamis cam catlagi gibi duruyor bunu garantiden degistirirlermi veya yeni bir orjinal kapak ne kadar birde bi aralar flip cover ile kullanirken bikac kezkaldirim tasina dusmustu kenarliklari degisirmi kaca degistiriyolar simdiden tesekkurler

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kenarlarında soyulma oldugunda gitmiştim 170 avro dediler bana sonra kendiliğinden çatladı ama götürmedim hata diyicekleri için arka kapakta bendede çatlak var değiştirmezler büyük bir ihtimal %90 kullanıcı hatası derler arka kapagın fazla olucagını zannetmiyorum en fazla 20 tl dir

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
S3'ü almadigim icin kendimi cok sansli hissediyorum. Tabiri caizse direkten dönmüsüm :)

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alsaydınız keşke benim ilk akıllı telefon deneyimim oldğu için acemi davrandım bundan sonraki telefonumu daha iyi kullanabiliceğimden şüphem yok fiziksel açıdan

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S3'ü almadigim icin kendimi cok sansli hissediyorum. Tabiri caizse direkten dönmüsüm :)

Arkadasim hangi telefonu kaldirim tasina dusurursen o telefonun kenarlari kirilir ben sahsen cok memnunum ve ben hor kullaniyorum kardesim bence keske alsaydin s3