Samsung galaxy s3 android 6.0.1 hatası (Yardım)

Bu konuyu okuyanlar

Noahkriin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günler arkadaşlar.

Samsung galaxy s3 telefonumda kitkat yüklüydü. Sonra cm13 update i geldi otomatik olarak yaptı, güncelleme yapıldı telefon sorunsuz açıldı ama telefonum açılınca google play hizmetleri durduruldu yazısını gördüm. Telefonu kapatıp açınca google play services ve google play store un silindiğini gördüm ve supersu uygulamaları görmüyor.

Şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

İsterseniz görsel paylaşabilirim.

Son düzenleyen moderatör:

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
İyi günler arkadaşlar.

Samsung galaxy s3 telefonumda kitkat yüklüydü. Sonra cm13 update i geldi otomatik olarak yaptı, güncelleme yapıldı telefon sorunsuz açıldı ama telefonum açılınca google play hizmetleri durduruldu yazısını gördüm. Telefonu kapatıp açınca google play services ve google play store un silindiğini gördüm ve supersu uygulamaları görmüyor.

Yeniden rootlayabilirsin. Cm kendinden rootlu muydu yoksa ?

baronsavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cm rom yuklediysen gapps paketinide flaslaman gerek yoksa Google playe baglanamszsin. Ayrica ne ara cm13 uptade gelmiş s3 cihaza

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
İyi günler arkadaşlar.

6.0 için olan gapps paketini kurman lazım. İçindeki setup wizardı silmeyi unutma ama.

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Cm 13 resmi uptade mi . Romu kendin yukluyosun. Otadan güncelleme yapmis büyük ihtimal kitkatta da nasil cm guncelleme uyarisi gelmis acaba
Resmi de resmi olmayan da kullandım kullanıyorum. Resmi olmayanın daha iyi olduğunu düşünüyorum

baronsavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S3 4.4 den sonra guncelleme almadi. Resmi guncellemeleri sadece samsung yapar. Kendi yukledigin rom resmi guncellemeye girmez. Saygilar

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
S3 4.4 den sonra guncelleme almadi. Resmi guncellemeleri sadece samsung yapar. Kendi yukledigin rom resmi guncellemeye girmez. Saygilar
İnternete cyanogenmod official rom yaz bi bak bakalım neymiş. Google translateye official yaz anlamına bak.

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Dostum o cm in orjinal romu demek
Official resmi demek o yüzden resmi cyanogenmod dedim. Dediğine göre de düşünürsek cyanogenmod orijinal olmaz stock rom orijinal olur. Cyanogenmod için ben sadece official-unofficial dediklerini gördüm. orjinal diyeni görürsem söylerim. Çünkü mantıken telefonun orjinal romu olmuyor zaten.
Bu arada sadece Samsung s3 lte kitkat aldı ki Türkiye'ye s3 lte(snapdragon) sürümü gelmedi çıktığı zaman. S3 3g(exynos) sürümünü geldi ona da en fazla 4.3 jealybean çıktı.

Son düzenleme:

ozansahinqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cm 12.1 lollipop kullanıyorum telefonum SM_G360H 13.1 de var ama o çalışmıyordu.Demeye çalıştığım 12.1 bende bile çalışıyorsa sende geç