Samsung Galaxy S3 1661 TL!

19o3

Üyecik
ben belçikadan getirtmeyi düşünüyorumda birseyler duydum 2 yıl alcagımız ülkenin mi firmanın mı ne hattını kullanmak zorundaymısız felan? bilginiz varmı
yada gümrükten gecirirken felan ne kadar vergi ödeniyor?

neskalii

Profesör
ben belçikadan getirtmeyi düşünüyorumda birseyler duydum 2 yıl alcagımız ülkenin mi firmanın mı ne hattını kullanmak zorundaymısız felan? bilginiz varmı
yada gümrükten gecirirken felan ne kadar vergi ödeniyor?

Bildiğim kadaryıla gümrükte takılmasa sorun yok ama takılırsa aradaki fiyat farkını alıyolar diye biliyorum.. Ayrıca yeni yasa çıktı artık yurt dışı telefonlar kayıt yapılamıyıcak belli süre pasaportlara + simfree olmazsa her hattı çalıştıramazsın diye biliyorum.. saygılar...

19o3

Üyecik
Bildiğim kadaryıla gümrükte takılmasa sorun yok ama takılırsa aradaki fiyat farkını alıyolar diye biliyorum.. Ayrıca yeni yasa çıktı artık yurt dışı telefonlar kayıt yapılamıyıcak belli süre pasaportlara + simfree olmazsa her hattı çalıştıramazsın diye biliyorum.. saygılar...
teşekkürler davut bey illa yani bu adamlar bize türkiyeden mi aldırtacak 2 milyara....
türkiyeden alırsam 3 ay beklemek zorundayım o zamana kadar belki birazcık daha düşer ve metalik gri rengi felan türkiyeye gelir :)

19o3

Üyecik
hocam internet sitesinden bahsediyorum bilgim yok bu konuda

internet sitesi güvenlimi
evet gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz ben daha geçenlerde vantilatör aldım fazlası vardı eksiği yoktu kurulumu için aradım adamlar tek tek yönlendirdi
gönlünüz ferah olsun

aguzel

Üyecik
GALAXY s3 ü 1500 tl ye aldım yurt dışından getirttim :) hiçbir sıkıntısı yok suana kadar ve gayet süper bi cihazz Allah herkese nasip etsin :)

Blackout

Dekan
Hala S3 ile ilgili indirim haberlerini görünce içim gidiyor ama tasarım, pentile ekran ve kamera konularındaki kaygılarım sebebiyle tercihim sanırım One X'ten yana olacak. Onda da kamera idare eder seviyede, karşılaştırmak gerekirse S3'ten bir miktar daha iyi denilebilir. Ancak batarya konusu gerçekten çok büyük sıkıntı. İşin ilginç yanı ise incelemelerde de artık HTC One X'in bir adım öne çıkması. DH'deki inceleme altındaki kullanıcı oylamasında da One X önde görünüyor.
http://www.donanimhaber.com/cep-tel...Xe-karsi-Hangisi-en-iyisi-video-inceleme.htm#

İyice kafam karıştı, birkaç ay beklesem şu iki modelin eksiklerinin olmadığı sağlam bir model yakın zamanda gelir mi diye düşünüyorum. Hangisini alsam pişman olacağım çünkü, kendimi biliyorum. :)

Blackout

Dekan
bu siteden cihaz alınmaz :) arkadaşım cihaz almıştı bin pişman zaten şikayet var a girin ne demek istediğimi anlayacaksınız :)

Ne için alınmaz hocam, daha detaylı yazabilir misin? Şikayer var'da; hepsiburada, hızlıal ve bilimum teknoloji marketlerle ilgili de şikayet mesajları var çünkü. :)

arkadaşım desire hd almıştı sorunlu çıktı 3 ay uğraştı kullanıcı hatası dediler gönderdiler. elinde patladı cihaz daha ne olsun :D ki ben defalarca uyardım kendisini :)