Samsung Galaxy S21 FE 5G alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
227
Samsung Galaxy S21 FE 5G düşünüyorum. 2,9 GHz 8 çekirdekli Samsung Exynos 2100 işlemci ile geliyor. Batarya çabuk bitmesi ve ısınma ve kamerası iyi değilmiş gibi şeyler okuyorum. Sizce alınır mı?

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,248
Exynoslu sakın alma.Çok çabuk ve fazla ısınıyor.
Kullandın mı birader? Kulaktan dolma bilgiyle konuşmayın.

Mayıs 4 ten beri s21 fe exynos kullanıyorum ısındığına şahit olmadım oyun sadece clash of clans oynuyorum ağır oyun oynamadım ısınma falan yok.

Kamerası gayet yeterli açtığım konu var ay çekimi yaptım güzelde gösteriyor, ben büyük ekran seviyorum 6.4 yetersiz gelir demiştim gayette yetti, hiçbir sıkıntım yok ağır oyunlar hakkında birşey diyemem denemedim.

Batarya konusunda sürekli elinde olmazsa bir günü çıkarır, sabah %100 olsun ortalama iş ile ertesi sabah %30 net kalır.
Kısacası tavsiye ederim, cod vs oyunlar içinde hiçbir yorum yapamam

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982

Mayıs 4 ten beri s21 fe exynos kullanıyorum ısındığına şahit olmadım oyun sadece clash of clans oynuyorum ağır oyun oynamadım ısınma falan yok.

Kamerası gayet yeterli açtığım konu var ay çekimi yaptım güzelde gösteriyor, ben büyük ekran seviyorum 6.4 yetersiz gelir demiştim gayette yetti, hiçbir sıkıntım yok ağır oyunlar hakkında birşey diyemem denemedim.

Batarya konusunda sürekli elinde olmazsa bir günü çıkarır, sabah %100 olsun ortalama iş ile ertesi sabah %30 net kalır.
Deneyimledim ve "ISINIYOR".Kullananlar yalan mı söylüyor?

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,393

Clash of Clans'ta ısınmaması normal. Benim evdeki Samsung J5 bile ısınmıyor.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Yok exynos Türkiyeden aldım makedonyada sd vardı alabilirdim almadım dedim exynos bu kadar yerden yere vuruluyor bide ben deneyim dedim ısınma olmadı.

Neyse anlatmıyorum artık nazar değdireceksiniz telefona ?
Ya dün 10 saat ekran süresi aldım,nazar değdi bugün ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok exynos Türkiyeden aldım makedonyada sd vardı alabilirdim almadım dedim exynos bu kadar yerden yere vuruluyor bide ben deneyim dedim ısınma olmadı.

Neyse anlatmıyorum artık nazar değdireceksiniz telefona ?
Aman nazar felan değmesin,bu dönemde yenisini almak zor.

Son düzenleme:

No Nick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29

Kardeşimde bu cihaz var ve aldığı güne lanet ediyor kamera, şarz, oyun performansı rezalet. Samsung zaten kendi kendini bitiriyor. Hayırdır bro yanlışlıkla aldın telefonu da kendini mi avutuyorsun?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Kardeşimde bu cihaz var ve aldığı güne lanet ediyor kamera, şarz, oyun performansı rezalet. Samsung zaten kendi kendini bitiriyor. Hayırdır bro yanlışlıkla aldın telefonu da kendini mi avutuyorsun?
Telefonun oyun için almamıştır.Herhalde.Çünkü GoS ile kötü bir performans veriyor.

No Nick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Telefonun oyun için almamıştır.Herhalde.Çünkü GoS ile kötü bir performans veriyor.
Kendisi oyun oynayan biri telefon alınacaktı zaten, babamlar sormadan almışlar. Kendisi de memnun kalmadı satıp xr-11 geçmeyi dusunuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsunga hiçbir zaman ısınamadım ısınamam da

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74

Öyle oyun oynayan birisi değilim sosyal medya basit oyunlar ancak. Kamera ve pil iyi olsun yeter benimiçin

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Samsung Galaxy S21 FE 5G düşünüyorum. 2,9 GHz 8 çekirdekli Samsung Exynos 2100 işlemci ile geliyor. Batarya çabuk bitmesi ve ısınma ve kamerası iyi değilmiş gibi şeyler okuyorum. Sizce alınır mı?
S22 almaktansa S21 Fe almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,977
S22 almaktansa S21 Fe almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
30 dakika daha fazla drain için daha iyi kamera, daha iyi SoC, çok daha iyi malzeme kalitesi ve daha uzun kullanım ömründen feragat mı edeceksin?

Ayrıca sen bir şeyleri yorumlamak için sadece şikayetlere bakıyorsun herhalde.

Sen 8 Gen 1'in 55 derecede çalışmasına anormal diyorsun, başka konularda da @OzkanK. Exynos'a güvenmem dedi diye Exynos 2100 kusurusuz bir işlemcidir, aksini iddia eden telefondan anlamıyordur dedin ama sorunlu ve alınmaz dediğin 8 Gen 1'den daha fazla ısınıyor.

Screenshot (267).png

55 dereceye anormal diyorsun ve sırf bu yüzden S22 önermiyorsun, 6.8''lik kasada çalışan Exynos 2100 bile 68 dereceyi görüyor. Peki şimdi neden S21 serisini öneriyorsunda daha serin çalışan S22'yi önermiyorsun? Nedenini söyleyeyim, S21 serisinin daha sıcak çalıştığını bilmiyordun. Peki şimdide S21 mi önermeyeceksin?

Naçizane tavsiyem, bir şeyleri yorumladan önce sadece şikayetvar.com'dan argüman edinmeyiniz. :)

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Bende öyle düşünüyorum sırf batarya yüzünden ancak kafamda soru işareti çok işlemci yüzünden
Hocam S21 Fe deki Exynos 2100 sorunsuz bir işlemci.Bataryasıda oyunsuz normal kullanımda günü çıkartıyor.Gönül rahatlığıyla alabilirsin.Bütçeyi 25k e çıkartabilirsen S23 de çok iyi bir tercih olur.

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
S21 fe hızlı bitiyo bende oyun için kullanıyorum onuda
Oyunda her telefon çok pil tüketir.Oyunsuz normal kullanımda günü çıkartıyor.S22 deki gibi 4 saatte pili bitmiyor.Exynos 2100 de sorunsuz bir işlemci.İşlemciden dolayı mağdur olacağını düşünmüyorum.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
325
Oyunda her telefon çok pil tüketir.Oyunsuz normal kullanımda günü çıkartıyor.S22 deki gibi 4 saatte pili bitmiyor.Exynos 2100 de sorunsuz bir işlemci.İşlemciden dolayı mağdur olacağını düşünmüyorum.
Elimdeki tablet 3 gün dayanıyor Valla xd bunda agalarla PUBG oynardık ozaman bottum ama eğlenceliydi şimdi Proyum oyunu bıraktılar sonuç olarak bende bıraktım geçen.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,977
Hocam S21 Fe deki Exynos 2100 sorunsuz bir işlemci.Bataryasıda oyunsuz normal kullanımda günü çıkartıyor.Gönül rahatlığıyla alabilirsin.Bütçeyi 25k e çıkartabilirsen S23 de çok iyi bir tercih olur.
Hoca sen 65 derecede çalışan Exynos 2100'e sorunsuz diyorsunda peakı 55 derece olan 8 Gen 1 ve peakı 47-48 derece olan Snapdragon 888'e nasil sorunlu diyebiliyorsun? Gerekli görselleri paylaştım zaten. Exynos 2100, SD 888 ve 8 Gen 1, bunlar serin çalışmıyor ama anormal bir isinmada soz konusu değil.

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Çok teşekkürler ustam yorumun için maalesef oralara çıkamıyorum. Çıkma ihtimalim olsa iPhone 13 de düşünebilirim de bizi aşıyor. Bu kadar kafa yormamın sebebi de maddiyat zaten devamlı telefon değiştiremiyoruz malum şartlar

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,977
Çok teşekkürler ustam yorumun için maalesef oralara çıkamıyorum. Çıkma ihtimalim olsa iPhone 13 de düşünebilirim de bizi aşıyor. Bu kadar kafa yormamın sebebi de maddiyat zaten devamlı telefon değiştiremiyoruz malum şartlar
3K daha çıkabiliyorsan Galaxy S22 al gec. Aradaki fiyat farkinin daha fazla olmasi lazim ki eskiden oyleydi zaten.

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
3K daha çıkabiliyorsan Galaxy S22 al gec. Aradaki fiyat farkinin daha fazla olmasi lazim ki eskiden oyleydi zaten.
Onun pilini hiç önermiyorlar usta şarjı çok bitik diyor kimle konuşsam s22 çok güzel telefon hatta ben daha çok seviyorum küçük diye de nebileyim şarj önemli

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Onun pilini hiç önermiyorlar usta şarjı çok bitik diyor kimle konuşsam s22 çok güzel telefon hatta ben daha çok seviyorum küçük diye de nebileyim şarj önemli
S22 kesinlikle alınacak bir cihaz değil.S21 Fe yada S21 plus alabilir yada bütçeyi biraz zorlayıp S23 yada İPhone 13 den birini alabilirsin.

Son düzenleme: