Samsung Galaxy S2 mi Sony Xperia S mi Arkadaşlar?

Bu konuyu okuyanlar

voluman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
butcem samsung galaxy s2 ye yetiyor arkadaşlar tavsiye edebilceginiz bu fiyata daha iyi telefonlar varmı? yurt dısından getirtmeyi dusunuyorum turkiye parasıyla 1000 lira ediyor, işlemcilerden gpu lardan pek anlamıyorum telefonlarda danışmak istedim

yardımlarınız için simdiden teşekkür ederim

bu arada boyle bi konuyu aradım fakat bulamadım aynı telefonlar için, gözümden kaçtıysa özür dilerim sizlerden.

voluman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki neden, sebebleri nedir size göre, benim istediğim telden girdiğimde nette rahat rahat gezinmek istiyorum, oyunda falan gözüm yok film izlemem pc varken, foto kalitesi önemlidir benim icin f. makinası olmayınca tel le güzel bi foto çekmek isterim mesela, yada mackolik isbank garanti, autocad, diğrer onemli progamları calıştırdığında kasmıycak bir tel istiyorum arkadaşlar hep hayalim s2 almaktı kendi paramla alıcam, xperia s de güzel bir telefon fakat arada kaldım. @re13el Private-B

voluman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu s2 de androidin son surumu gelicekmi yada xperia s tede gecerli bu durum

voluman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
isvicre den getirticem nasip olursa inşallah

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sırf 342 ppi için xperia s alabilirsin. Yurt dışından alıyorsan htc one x ve galaxy s3 de düşünebilirsin. Ama sırf ikisi üzerinden seçim yapıcaksan xperia s almalısın. Tabi Xperia S ve Galaxy S2 ile aynı fiyata sahip olan galaxy nexus da düşünebilirsin.

voluman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Berke8

Sırf 342 ppi için xperia s alabilirsin. Yurt dışından alıyorsan htc one x ve galaxy s3 de düşünebilirsin. Ama sırf ikisi üzerinden seçim yapıcaksan xperia s almalısın.

one x ve s3 bana pahalı kaçıyor :) nexus bunlara göre düşük özellikte degilmı?

backspace951

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
X peria V cikti evet kamerasi 12 MP ma ben yinede S2 secerim cunki s2 tuttu cok guzel basari yakaladi tabiki buna laikti suan piyasada s2 nin kaldiramayacai uyqulama veya oyun yok. Xperia V 550 euro snirim od guzel cihaz ama ben olsm samsung alirim zaten esim cekicem diyorsun 12 MP yi l ama telefonda 8 den sonrasid gereksiz bence.
http://shiftdelete.net/sonyden-toza-ve-suya-dayanikli-xperia-v-39543.html

voluman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim onu buraya göndertirsen gümrüğüydü vergisiydi yine burdaki fiyatına gelir, ama bi tanıdık vasıtasıyla yanında getirirlerse hiç düşünmem alırım bende :)

tlks1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim orda tanıdğım cok o yüzden ben ordan aldırıp getirtmeyi düşünüyorum :D

kardeşim onu buraya göndertirsen gümrüğüydü vergisiydi yine burdaki fiyatına gelir, ama bi tanıdık vasıtasıyla yanında getirirlerse hiç düşünmem alırım bende :)
öyle diyosunda isviçrede tanıdığın var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yıllardır iphone kullanıcısıyım, S2 aldım 2 ay kadar kullandım, aldıktan sonra dokunmatikten kaynaklı ekran kalitesinden, internet paylaşımından, çoklu dokunmatik uygulamalardan ve üst düzey programları aynı anda çalıştırma konusunda hoşuma gitmedi, gittim xperia s aldım ama çok daha pişmanım, nedenine filan gelince o kadar çok ki, ya iphone ya samsung o kadar netttttttt.
Sony Türkiye de kurumsallığı beceremeyen adında ve teknik listesinde kalite olan ancak günlük kullanımda hiç ama hiç kullanıcıyı tatmin etmeyen bir ürün, size memnun etmediğini şu kadarını söyliyim, 7 yıl önce kullandığım nokia N80 telefonun 3.0 MP kamerasının kesip attığı tırnak olamaz... isteyene aynı açıdan, aynı ışıkta çekilmiş n80 ve xperia s 12 MP fotoğrafı gönderebilirim... Bu kadar iddalı ve pişmanım.

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabiki S2 paran yetseydi iphone 5 ve ya Galaxy S3

voluman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
X peria V cikti evet kamerasi 12 MP ma ben yinede S2 secerim cunki s2 tuttu cok guzel basari yakaladi tabiki buna laikti suan piyasada s2 nin kaldiramayacai uyqulama veya oyun yok. Xperia V 550 euro snirim od guzel cihaz ama ben olsm samsung alirim zaten esim cekicem diyorsun 12 MP yi l ama telefonda 8 den sonrasid gereksiz bence.
http://shiftdelete.net/sonyden-toza-ve-suya-dayanikli-xperia-v-39543.html

cidden güzel telefonmus :) inş fiyatıda uygun olursa düşünmem alırım :)

dianavenefica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisi de çok güzel telefonlar ve özellik olarak da ikisinin de hoş özellikleri var. Eğer NFC kullanacak iseniz veya fotoğraf çekiminde 8 mp. size yetersiz gelecekse Xperia S. Zaten pek oyun oynamayan veya dizi & film izlemeyen biri olduğunuzu belirtmişsiniz bu yüzden ekran çözünürlüğünün sizin için çok büyük bir fark yaratacağını sanmıyorum. Xperia S'in dahili belleği size yetmeyecekse Xperia S'in arttırma olanağı yok, Galaxy S II'de ise böyle bir olanak bulunmakta. Kısacası telefonun iyi olup olmamasından çok - ki zaten ikisi de oldukça iyi telefonlar- kendi fikrimce hangi telefonun sizin işinize daha çok yarayacağını önemli. Eğer kendim seçecek olsaydım galiba S2'yi seçerdim çünkü ekran kalitesine önem veren biriyim. Eğer daha önce karşılaştırma sitesi bulmadıysanız bu adrestenbakabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir :).