Samsung Galaxy S10 Plus alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Reno 4 o bütçede iyi bir cihaz.Benim bu cihazda tek ciddi kusurun stereo hoparlör olmaması olarak görüyorum.Stereo hoparlör takıntın yoksa alabilirsin.Reno 4 dışında Realme 7 pro da düşün derim.
öyle pek alt markaları sevmiyorum ya poco, redmi, honor vb
stereo hoparlör pek önemli değil genelde kulaklık kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reno 4 o bütçede iyi bir cihaz.Benim bu cihazda tek ciddi kusurun stereo hoparlör olmaması olarak görüyorum.Stereo hoparlör takıntın yoksa alabilirsin.Reno 4 dışında Realme 7 pro da düşün derim.
ama realme 7 pronun özellikleri güzelmiş şarj aleti reno 4 pro ile aynı bir de stereo hoparlör var herhalde fazladan ama reno 4 tasarım olarak daha çok hoşuma gitti

PATRON2345678890

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi akşamlar,
5059 tl fiyatıyla benim ilgimi çekmeyi başardı ama genel olarak exynos olduğu için önermiyorlar. Kamerada lens geçişlerinde ufak takılmalar var ama benim için önemli değil. Bazı yerlerde şebeke gidip gelmesi olduğu söylendi özellikle turkcell için ve ben de turkcell kullanıyorum. Şebeke kısa süreli mi gidiyor yaşayan var mı ? Ve işlemci exynos oduğu için pilden şikayet ediyorlar gerçekten çok mu kötü pil performansı fazla oyun oynayan biri değilim günlük 6 saat ekran süresi veriyorsa bana yeter.
Kısaca S10 plus alınır mı ? Bu fiyata daha iyi bir telefon var mı ?
bence daha ii bir telefon alabilirsin