Samsung Galaxy S III - Hangi Renk???

Samsung Galaxy S III - Hangi Renk???

• Kullanılan toplam oy
    83

Bu konuyu okuyanlar

ciha_n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim gibi bir çoğunuz da da vardır belki karar veremeyen. Henüz mavi seçeneği hemen gelmeyebilir ancak gördüğümüz kadarıyla da olsa sizce hangi renk seçeneğini tercih edersiniz ankete vereceğiniz oyla ve yapacağınız yorumlarla bana ve benim gibi s3 alacak bir çok arkadaşa düşüncelerinizle yardımcı olabilirsiniz.

Ben cevap veremiyorum çünkü inanılmaz kararsızım beyazı aldım elime ancak mavi ye bakamadım tabi ve beyaz da gerçekten çok iyiydi diyebilirim.

Foto eklemeyi unuttum buda fotomuz.
Samsung-Galaxy-S3-white-blue.jpeg

ciha_n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de tam netten kılıflara falan bakıyordum harbiden bu kılıf süpermiş ama.

Reaksiyon puanı
10,324
ben aslında beyazı severim ya, bu mavi de çok güzel sahi.
çok farklı bir albenisi var. aslında beklemeye değer ama, beyaz da olsa gayet güzel olur.

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Beyaz daha hoş sanki. Kılıfı da güzelmiş.

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bayanlar için beyaz ideal , Erkek kullanıcılar içinse Çakıl mavisi. :) Ama renkler ve zevkler tartışılmaz :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben çakıl mavisini alırdım ..

ciha_n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hala bir haber yok arkadaş çakıl mavisinden de şu gün dağıtıma başlanacak diye bir açıklama bari yapsalar ne iyi olur.

oxyopes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hala bir haber yok arkadaş çakıl mavisinden de şu gün dağıtıma başlanacak diye bir açıklama bari yapsalar ne iyi olur.

İlk defa android telefon alicam oda s3 olacak sizce alsam pişman olurmuyum.Suan ios kullanıyorum.

ciha_n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk defa android telefon alicam oda s3 olacak sizce alsam pişman olurmuyum.Suan ios kullanıyorum.

daha önce bende android kullanmadım şimdi şöyle düşünmek gerekiyor ben donanım olarak kesinlikle s3 derim gerçekten harika bir donanım özellikleri var onun dışında ise bende windows mobile kullanıyorum 5 seneden beri o yüzden bıktım artık ve geçeceğim ios ise hiç kullanmadım. İşletim sistemi olarak seçim yapmanız gerekiyor donanım açısından ise s3 lider konumda piyasada.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
arkadaslar muhtemelen renk degisikligi yaptı samsung. pebble blue yerine metalic blue ekleyin ankete[video=youtube;NSqy204p9os]http://www.youtube.com/watch?v=NSqy204p9os&feature=youtube_gdata_player [/video]

ciha_n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman artık beyaz kesin alacağım bu rengi gerçekten beğenmedim diyebilirim gözüm kapalı ayın 8 i veya 9 u benim İnşallah s3 alacağım gündür :)

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben beyaz alıcam bugün forum istanbulda baktım çok hoşuma gitti

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Ben de beyazı gözüme kestirdim. Bir süre daha bekleyip almayı planlıyorum.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bugün türkcell bayisinde biraz inceledim cihaz dehşet gözüme kestirdim alacam onu.

djfour

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan Türkiye'de Beyaz dışında bir seçenek yok ben genpa'dan Türkiye'de operatörler satmaya başlamadan cumartesi günü aldım sadece beyaz vardı hala her yerde sadece beyaz var mavi gelmesi zaman alabilir

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Su anda elimde cakil mavisi var ve super duruyor :)

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
zevkler tartışılmaz tabiki mavi diyenlere saygım var fakat benim şahsi görüşüm mavi çok sıradan duruyor.beyaz daha iyi.ben siyah telefon kullanıyorum fakat aldıktan sonra çok pişman oldum beyaz almadığıma,tabi iş işten geçti

dogussengun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende beyazi var benim su ana kadarki ilk beyaz telefonum mukemmel mavi renginin arka kapaginda olusan cizikler cok goze batiyo kesinlikle beyaz

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
kesinlikle beyaz al direk kendisini belli ediyor alet mavi kayboluyor özellikle görüşme yaptığın zaman :D arkadaşım bir heves mavi aldı bendeki beyazı görünce eskisi kadar ilgi göstermiyor artık cihaza :D