Samsung Galaxy Note 7 Donma Sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar merhaba, malum dünyada bir çok kullanıcı note 7 de donma ve yeniden başlama problemi yaşıyor, çözüm bulabilen var mı?

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Çözümü güncellemeyi beklemek mutlaka Samsung bu olaydan haberdar dır

exclusive80

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Hayır çözüm güncelleme değil. Sorun, mmc denilen işlemci ile ram arasında yönetimi sağlayan chipin arızalı olarak üretilmesi. Samsung, bu sorunu onaylamış ve bu sorunla gelen cihazları direk değiştirin demiş. Sorun yazılımsal değil donanımsal yani

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
3 günlük telefon şu an serviste, umarım verdiğin bilgi doğrudur ve yenisi ile değiştirirler..

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Bildiğimiz Samsung kardeş ne bekliyon

ScazY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Şöyle bir bilgilendirme yapmamda yarar var, malum başına gelen olabilir ve konuyu görebilir.

2 gün önce SAMSUNG NOTE 7 cihazımızda güncelleme yaptık ve cihaz açılırken güncelleme ekranında sürekli takılıyordu (donuyordu). Kimi zaman %25 'lerde kimi zaman ise %100 lerde takıldı. Cihazı her kapat aç yaptığımda tekrar güncellemeleri yapmaya çalıştı ve dondu. Hatta bir gece sabaha kadar güncelleme ekranında bıraktım fakat sabah şarj bittiği için cihaz kapanmıştı. Sonuç olarak cihazı değişim için TEKNOSA'ya götürürken SIM KARTI çıkardım ve cihazın ekranı donuk halde TEKNOSA'ya götürdüm, müşteri hizmetlerine cihazı gösterirken birde baktım ki güncellemeleri tamamlamış ekran ile karşılaştım. Yani özetlemek gerekirse eğer NOTE 7 cihazınız güncellemeden dolayı açılmıyor ve güncelleme ekranında takılıyorsa SIM KARTI çıkarıp işlemi tekrar deneyin. Umarım bendeki gibi sorununuz çözülecektir.

Herkese hayırlı günler dilerim.